Specjalizacje

 
fire (1).png
Redukcja tkanki tłuszczowej
weightlifter.png
Trening funkcjonalny
thinking.png
Trening mentalny
PiotrSuski.jpg
Kalenistyka
 

TOMEK 4,96 ★

Pokaż lokalizacje

 


Calypso Renoma -
ul. Świdnicka 40, Wrocław

 

O mnie

IMG_1334.jpg

Nazywam się Tomasz i jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz licencjonowanym trenerem personalnym Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Pomagam osobom na terenie Wrocławia, które chciałyby rozpocząć przygodę ze zdrowym stylem życia poprzez prowadzenie treningów personalnych, budowę świadomości żywienia oraz nawyku regularnej aktywności. Wspólnie z klientami wyznaczamy cele treningowe, które pomagam im osiągnąć.

Trenuje z osobami, które czują, że nie wykorzystują w pełni swojego potencjału będąc ograniczonymi swoją wagą ale również z tymi, którzy chcieliby doświadczyć lepszego samopoczucia dzięki aktywności fizycznej.

Podczas treningów staram się wprowadzić luźną atmosferę, co pozwala lepiej przyswoić wiedzę oraz poczuć mięśnie w trakcie treningu. Poprzez takie podejście moi podopieczni, czują się swobodnie na siłowni już od pierwszego spotkania.

Będąc u szczytu rozwoju swojej kariery kolarskiej dowiedziałem się, że poświęcenie idące za dalszym uprawianiem zawodowego sportu będzie wiązało się z przedwczesnym zużyciem stawów- tak powiedzieli lekarze.

Świat mi się zawalił. Cechy jakie wykształcił we mnie ten sport, spowodowały, że nie poddałem się i zacząłem szukać siebie na nowo. Długo nie trwało aż zorientowałem się, że nic innego nie sprawia mi tyle radości co szeroko pojęty sport i zdrowy styl życia.

Uśmiech i sukcesy osób z którymi współpracuję to to co napędza mnie do działania i przesuwania własnych granic. Podopieczni są moją inspiracją do dawania światu więcej i w lepszej jakości.

Czytaj dalej

Certyfikacja

  1. Trener personalny Akademiii Mistrzostwa Sportowego

  2. Jacek Bilczyński- Zdrowa redukcja u kobiet

  3. Wojciech Jusiel Strength coach performance- Podstawy programowania w treningu siłowym

  4. Profi Fitness School- szkolenie z zakresu poprawy stabilizacji centralnej Core stability level 1

  5. Premium Sport Academy - szkolenie z zakresu programowania treningów hipertroficznych

  6. Gym workout Theory Szkolenie „Trening i Dieta - Zaburzenia tarczycy i metabolizmu węglowodanów”

Czytaj dalej

Podopieczni

24958722_1824344570909776_4186224194391501818_o.jpg

Alicja

Celem Alicji było zrzucenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, aby w dniu swojego ślubu czuć się najpiękniejszą Panną młodą. Dzięki swojej sumienności i determinacji schudła 12,6 kg w 5 miesięcy redukując wagę z 68 kilogramów na 55,4. 17 centymetrów utraconych w talii spowodowały, że zdecydowała się na bardziej odważny rodzaj sukni ślubnej, o którym nie pomyślałaby wcześniej. Oprócz aspektów wizualnych zyskała pewność siebie, która zaowocowała podwyżką wynagrodzenia w pracy!

Irena

Irena całe życie aktywnie uprawiała różne sporty. Na treningi wybrała się z myślą, aby wymodelować sylwetkę, zredukować stres związany z pracą oraz wzmocnić nogi przed sezonem narciarskim. W skutek regularnych treningów nastąpiła rekompozycja ciała: + 4,8 kg tkanki mięśniowej w 10 miesięcy, redukcja procentu tkanki tłuszczowej z 25,7 % na 19,6%. W obwodach straciła -7,5 cm w pasie oraz -5 cm w biodrach. Pierwszy raz w życiu mogła jeździć na nartach cały urlop bez bólów mięśniowych. Zyskała na sile dzięki czemu nauczyła się podciągać oraz stać na rękach o czym nigdy wcześniej nie myślała.

Wojtek

Wojtek jako pracownik biurowy przyszedł na treningi, aby zabezpieczyć swoje ciało przed bólami związanymi z siedzącą pracą oraz zbudować masę mięśniową górnych partii ciała. Nigdy wcześniej nie trenował na siłowni. Dwa miesiące rzetelnych treningów zaowocowały wzrostem tkanki mięśniowej o ponad kilogram! Jego wyniki siłowe w podstawowych ćwiczeniach wzrosły o: +15kg w wyciskaniu na ławce oraz +30 kilogramów w martwym ciągu. Oprócz tego Wojtek nauczył się czym jest zdrowe odżywianie oraz, że gotowanie w cale nie zajmuje dużo czasu. Należy mieć na uwadze, że to dopiero początek współpracy…

Czytaj dalej
 

Umówmy się na trening diagnostyczny

Masz pytania?

Zadaj mi je na chacie

Rozmawiasz z Tomkiem.

Cześć! W czym mogę pomóc?

Aby wysłać zapytanie uzupełnij dane:

Zgody *
 

Obserwuj FitAdept na
instagramie! :)