— Ewa / facebook

“Zdecydowanie polecam Karola!!! Jest niesamowicie pozytywną, uśmiechniętą, zaangażowaną w to co robi osobą, bardzo kontaktową, sympatyczną i spokojną. Dzięki temu oraz jego profesjonalnej postawie mogę spokojnie zapomnieć o sytuacjach, w których będę się czuła niepewnie lub skrępowana faktem, że dopiero zaczynam i nie jestem tak sprawna jak inne osoby, które ćwiczą obok. Potrafi pozytywnie zmotywować do wysiłku i sprawia, że za każdym razem wychodzę po treningu zmęczona, ale z uśmiechem na twarzy :) Podsumowując naszą jeszcze krótką pracę, jestem: sprawniejsza, wytrzymalsza, silniejsza i mam mnóstwo energii pomimo treningowego zmęczenia .
PS. Na motywację również mogę liczyć po ćwiczeniach przez messengera w sprawie posiłków!”

Read More
Kamil Bąk
— Tomasz / facebook

“Całe życie sądziłem że mogę w życiu osiągnąć wszystko sam. Choć w świecie fitnessu i dietetyki poruszałem się dość swobodnie, wiedza jednak wtedy mi wystarczyła. Niestety nigdy nie chciało się ruszyć na trening. Dzisiaj po prawie 3 miesiacach treningów z Michal moja opinia dotycząca treningów funkcjonalnych, crossfitowych czy choćby samego rozciągania uległa DRASTYCZNEJ zmianie. Niesamowite efekty treningów zarówno w lustrze jak i pomiarach przekonują mnie do stwierdzenia, że podpisanie umowy z Fitadept na rok, a głównie praca z Michal to jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu.

Dzięki Michal, Dzięki FitAdept
No i widzimy się na treningu ;)”

Read More
Kamil Bąk
— Ania / facebook

“Przez osiem ostatnich miesięcy trenowałam z Mateuszem. Nie znosiłam siłowni i wysiłku z całego serca, ale zmuszona byłam zrehabilitować kolano po operacji ACL-a. I stał się cud. Z tygodnia na tydzień mój zapał do ćwiczeń rósł, a ciało zmieniało w ideał w zastraszającym tempie:) Co mam teraz? Kolano zrehabilitowane, ciało prężne, nakrętka na ćwiczenia na maksa. Dzięki, Mateusz! Jeśli ze mną Ci się udało, uda Ci się z samym diabłem! ”

Read More
Kamil Bąk
— Szymon / facebook

“Cześć, wielkie dzięki i szacunek dla trenerów Szczepana i Mateusza. Chodziłem kilka lat po lekarzach, ortopedach, fizjoterapeutach nie mogąc zdiagnozować przyczyn mojego bólu. Chłopaki po wywiadzie ze mną zaproponowali zestaw badań, zrobiłem i w końcu udało się znaleźć – ZZSK. Obecnie trenuje z Mateuszem, który jest profesjonalistą w tym co robi, ma dużą wiedzę i wiem że trening jest skrojony idealnie pod mój problem. Poza tym Mateusz i Szczepan to bardzo sympatyczni ludzie :)”

Read More
Kamil Bąk
— Patrycja / facebook

“Wybor FitAdept i Sebastiana to jedna z lepszych decyzji! Trener BARDZO cierpliwy, kompetentny i konkretny. Trzyma sie zalozonego planu. Non stop motywuje w chwilach slabosci. A takich wiele.... ta przygoda trwa juz ponad rok i chyba uzaleznila mnie troche. Polecam!!!!!”

Read More
Kamil Bąk
— Marta / facebook

“Miałam możliwość ćwiczyć ze Szepanem oraz Karolem. Jeden i drugi trener bardzo mocno był i jest zaangażowany w swoją pracę. Bardzo indywidualnie i profesjonalnie podeszli do moich problemów zdrowotnych. Ze względu na wiedzę i chęć poszerzania jej, zdecydowałam się im zaufać i nie żałuję tej decyzji, ze względu na wspaniałe efekty oraz wsparcie z ich strony!”

Read More
Kamil Bąk
— Wojciech / facebook

“Od ponad roku trenuję z Piotrkiem. Serdecznie polecam! Piotrek dysponuje szeroką wiedzą z zakresu anatomii, metod treningowych oraz żywienia. Potrafi dokonywać drobnych zmian, które wpływają na wszechstronny rozwój sylwetki. Treningi przebiegają w doskonałej atmosferze, a ja nie wyobrażam sobie jak radziłbym sobie bez opieki i prowadzenia Piotrka.”

Read More
Kamil Bąk
— Patrycja / facebook

“Żaden specjalistyczny kurs z motywacji nie da Ci tyle, ile Sebastian Trener FitAdept swoimi treningami. Bardzo indywidualne podejście, trening dopasowany do potrzeb, 100% mobilizacji i satysfakcji z treningów. Wyciśnie Cię jak cytrynę w morzu endorfin 😁, zeSMARTuje cel i pomoże osiągnąć. No excuses! Polecam! 💪💪💪”

Read More
Kamil Bąk