Szczepan

O mnie

Zaczynałem swoje treningi w bardzo małej siłowni, gdzie brakowało trenera lub osoby, która mogła by podpowiedzieć w jaki sposób trenować czy przypilnować techniki wykonywanych ćwiczeń. Na własną rękę regularnie pogłębiałam w tym kierunku swoją wędzę, aż w pewnym momencie zacząłem podpowiadać znajomym i rodzinie. Coraz częściej słyszałem, że z moją wiedzą i doświadczeniem powinienem zostać trenerem personalnym... i tak się stało ;)

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem kulturystyki i trójboju siłowego. Moją przygodę ze sportem zaczynałem od pływania, a od 8 lat zafascynowany jestem treningiem siłowy-kulturystycznym. Dzięki ciężkim treningom oraz racjonalnej diecie udało mi się uzyskać sylwetkę do jakiej dążyłem. Teraz dzielę się swoją wiedzą z podopiecznymi.

Prywatnie jestem zapalonym motocyklistą. Uwielbiam góry latem i zimą - białe szaleństwo to jest to! Zimą morsuję - polecam, to świetny sposób na regenerację!

Specjalizuje się

  • budowanie masy mięśniowej

  • trening siłowy

  • redukcja tkanki tłuszczowej

  • Korekcja wad postawy

Certyfikacja

  1. Szkolenie "Mobilność i stabilność" – certyfikat LevelUp

  2. Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie - Trener Personalny

  3. Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie - Instruktor Trójboju Siłowego

  4. Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie - Instruktor Olympic WeightliftingSzkolenie „Trening i Dieta - Zaburzenia tarczycy i metabolizmu węglowodanów”

  5. Trening Medyczny - Train Movement

  6. Oficjalny Trener Runmageddon