Odbieraj 3 darmowe treningi za każdego przyprowadzonego Adepta!

Twoja rodzina i znajomi zazdroszczą Ci rezultatów treningowych z FitAdept? Poleć im naszych specjalistów i odbierz treningi personalne za darmo! Każdy przyprowadzony przez Ciebie nowy adept otrzyma od nas darmowy trening diagnostyczny, a jeżeli się zdecyduje Ty otrzymasz 3 dodatkowe treningi gratis!

conversation.png

Krok 1:
Polecasz nas
znajomemu

Porozmawiaj z bliską Ci osobą, której chcesz zaproponować FitAdept i zapytaj czy możemy się z nim skontaktować. Przekaż nam do niego kontakt - my zajmiemy się resztą :)!

speech-bubble.png

Krok 2:
Kontaktujemy się
ze znajomym

Zadzwonimy lub napiszemy do Twojego znajomego. Przekażemy mu pełną informację o Twoim poleceniu i umówimy go na pierwszy darmowy trening diagnostyczny!

recommendation (1).png

Krok 3:
Znajomy zostaje
Adeptem!

Jeśli Twój znajomy rozpocznie współpracę z FitAdept, Ty zyskujesz 3 dodatkowe Treningi Personalne, które dodamy do Twojej puli treningowej! Czas znaleźć kolejną osobę… ;)

 

_MG_0975 (2).jpg
 

Masz osobę do polecenia?

Uzupełnij poniższy formularz! Skontaktujemy się z Wami

ZGODY: *
Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wojciecha Górskiego 6 lok. 24, 00-033 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.