Kamil

O mnie

Można powiedzieć, że sport był obecny w moim życiu od dziecka. Początkowo przez 3 lata trenowałem piłkę nożną, następnie przez ponad 4 lata siatkówkę, a obecnie trenuję boks. W szkole średniej postanowiłem udać się na siłownię i śmiało mogę powiedzieć, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. W ten oto sposób narodziła się moja pasja, którą pragnę się dalej zajmować. Obecnie jestem na ostatnim roku studiów na kierunku fizjoterapia i wiedzę, która udało mi się na nich zdobyć staram się wykorzystywać podczas treningów z podopiecznymi. Zawód trenera personalnego wykonuję od 3 lat. 

Mój dzień rozpoczyna się już o 6 rano- jem lekkie śniadanie i jadę na siłownię pomagać moim podopiecznym osiągać ich wymarzone cele. W ciągu dnia mam przeważnie nieco czasu dla siebie, podczas którego lubię zrobić własny trening, poczytać książkę, wybrać się do kina lub zrobić regeneracyjną drzemkę. Po południu zaczynam kolejna cześć treningów z moimi podopiecznymi. Po ich zakończeniu rozwijam swoją druga pasję jaką jest boks. 

Moja kolejna pasją są podróże. Uwielbiam zwiedzać świat, poznawać nowe kultury i ciekawe zakątki świata. W wolnych chwilach lubię szukać ciekawych miejsc, które mnie zaciekawią i zachęcą do ich odwiedzenia.

Specjalizuje się

 • trening motoryczny

 • trening siłowy

 • fizjoterapia

 • boks

 • Redukcja Tkanki tłuszczowej

Certyfikacja

 1. Instruktor Treningu Funkcjonalnego

 2. Metodyka Treningu Kettlebell

 3. Trening Cross

 4. Trening Siłowy

 5. Dietetyka i suplementacja

 6. zkolenie „Trening i Dieta - Zaburzenia tarczycy i metabolizmu węglowodanów”

 7. Certyfikat ukończenia kursu „Pierwszej Pomocy na Siłowni”

 8. Programowanie Treningowe - Szkolenie z Konradem Topolskim