Magda

“Ćwiczę z Karolem od 4 miesięcy. Postęp jaki osiągnęłam dzięki różnorodności treningów, które Karol dobiera mi w zależności od moich kontuzji (jednak w moim przypadku dobry fizjoterapeuta i trener w jednym to podstawa) i celów, które sobie postawiłam, jest niesamowity! Nie piszę tu o spadku wagi, który jest skutkiem ubocznym całego procesu (wiem, że dla niektórych jest to priorytet), ale przede wszystkim o poprawie mobilności, refleksu, szybkości, wzmocnieniu mięśni i poprawie wyglądu całej sylwetki. Wisienką na torcie jest fakt, że na każdym treningu przełamujemy jakiś mój lęk, który mam związany z własnym ciałem - słynne fikołki i wskakiwanie na skrzynie rządzą! 🤸🏼‍♂️🏽‍♂️🧘🏼‍♂️🏼Poza tym jest mega zabawa. Ochy i achy, no ale co poradzić, jak jest super! Chodźcie sprawdzić sami bo serio bardzo polecam!” - Magda

Read More
Ania Baginska
Kasia

“Super extra świetny trener! Ale tak serio, naprawdę polecam, Karol zna się na tym, co robi i jest prawdziwym pasjonatem swojej dziedziny. Ma wyjątkowo zdrowy stosunek do sportu i ogólnie holistyczne podejście do podopiecznych, co moim zdaniem nie jest łatwo znaleźć. Potrafi dać w kość, ale umie też dobrać ćwiczenia tak, że moja kontuzja pozostaje w uśpieniu już od dobrego roku:)” - Kasia, podopieczna z tenisa :)

Read More
Ania Baginska
Agnieszka

“Karol to świetny trener kompleksowo podchodzi do swojego klienta. Łączy fizjoterapię, trening personalny i dietetykę. Moje programy treningowe zawsze są dobierane indywidualnie do moich potrzeb, skutecznie motywuje i ukierunkowuje myślenie na dany cel, w moim przypadku to szczupła, a potem superszczupła sylwetka. Zgubiłam już 7 kg.

Jako fizjoterapeuta lepszy jest niż Kaszpirowski ! Ból mięśni usuwa szybko i skutecznie ! polecam gorąco!” - Agnieszka

Read More
Ania Baginska