Odpowiedzi na Twoje pytania!

 

1. Jakie formy płatności akceptujecie?

Płatności dokonywane są online - kartą debetową lub kredytową. Rozliczenia transakcji realizowane są przez bezpieczny system PayU. Płatność za trening diagnostyczny jest jednorazowa. FitAdept nie przetrzymuje danych Państwa karty debetowej/kredytowej.

2. Czy kupując trening diagnostyczny muszę płacić dodatkowo za siłownię?

W większości naszych lokalizacji partnerskich pierwsze wejście jest za darmo lub honorowana jest karta multisport. Wiele klubów posiada możliwość zakupu pojedyńczego wejścia. Konsultant poinformuje Cię podczas rozmowy o warunkach panujących w dobranej przez Ciebie lokalizacji.

3. Czy płatności na Waszej stronie są bezpieczne?

Płatności realizowane są przez system PayU S.A. Zapisanie danych karty odbywa się w trakcie wykonywania płatności, przy czym dane karty są zapisywane i przechowywane przez PayU. FitAdept nie ma do nich dostępu. Bezpieczeństwo tego typu płatności regulują międzynarodowe standardy (certyfikat PCI DSS czy dodatkowe metody autoryzacji typu 3D Secure). Ponadto nasza strona płatności jest szyfrowana protokołem SSL.

4. Co jeśli nie będzie mi odpowiadał termin treningu zaproponowanego przez FitAdept?

Trening możesz przełożyć na inny termin do 24h przed jego wykonaniem. Jeśli chcesz zmienić termin treningu, napisz na bok@fitadept.com

5. Jak wygląda trening diagnostyczny? Czy warto?

60-minutowy trening diagnostyczny to poznanie Twoich celów, oczekiwań. Na treningu zostanie przeprowadzony wywiad, dowiesz się, jaki jest skład Twojego ciała, czy masz wady postawy. To diagnoza, po której dostaniesz gotową receptę na siebie. Mądrą strategię dotarcia do Twoich celów.

6. Skąd będę miał/miała pewność, że zacznę współpracę z odpowiednim trenerem?

Trener diagnosta po przeprowadzeniu testów i zebraniu wywiadu rekomenduje najlepszego dla Ciebie specjalistę z kadry FitAdept. Bierzemy pod uwagę wiele czynników, dobieramy trenera z uwagi na Twój cel, zdrowie, predyspozycje, a także lokalizację i Twój kalendarz. Po pierwszy treningu skontaktujemy się z Tobą, żeby zapytać o Twoje wrażenia - pamiętaj, że mamy blisko 50 specjalistów, więc zawsze możemy zmienić trenera, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

7. Czy pierwszy trening diagnostyczny jest za darmo?

Nie. Trening diagnostyczny w cenie regularnej kosztuje 180 zł. Oferujemy sezonowe promocje - jeśli chcesz wiedzieć więcej śledź naszą stronę, napisz na kontakt@fitadept.com lub zadzwoń na 570 806 102

8. Co jeśli zaproponowana lokalizacja nie będzie mi odpowiadać?

Działamy w wielu lokalizacjach - możesz je sprawdzić w zakładce lokalizacje (kliknij w menu). Pamiętaj jednak, że lokalizacja nie jest czynnikiem determinującym Twój sukces. Postaramy się, żebyś trenował w wygodnym miejscu, jednak istotnym elementem jest odpowiedni dla Ciebie specjalista.

9. Czy wystawiacie fakturę VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT lub rachunki dla osób indywidualnych. Przedsiębiorcy mogą odliczyć nawet do 40% kwoty brutto! Usługa FitAdept jest opodatkowana 23% opłatą VAT.

10. Jaki pakiet będzie dla mnie najbardziej odpowiedni?

Pakiety zaproponuje Ci trener na treningu diagnostycznym w zależności od strategii i celów. Jeśli jednak nie jesteś pewny, zacznij od Pakietu Elastycznego - pamiętaj, że zawsze możesz zmienić pakiet na inny.

 

Jak działamy w FitAdept

Działamy konkretnie i etapowo. Najpierw strategia działania - mamy na Ciebie plan. Później nauka, trening żywienia, adaptacja. W kolejnych etapach intensyfikacja treningów, wdrożenie diety i stawianie sobie kolejnych celów! Nasze programy treningowe opierają się na metodzie i filarach wypracowanych na ponad 60 tysiącach sesji treningowych.

 
 

Zespół Zespół

Ponad 50 certyfikowanych specjalistów: trenerzy personalni, fizjoterapeuci, dietetycy, masażyści. Każdy z naszych specjalistów przechodzi surowe kryteria selekcji (zatrudniamy średnio 7 trenerów ze 100)
i jest w ciągłym trybie szkoleniowym i mentorskim. Takich trenerów znajdziesz tylko u nas, bo pracują z nami na wyłączność.

Specjalizacje Specjalizacje

W naszej kadrze znajdują się specjaliści z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, fizjoterapii, treningu motorycznego, przygotowań do startu w zawodach sportowych, sztuk walki, treningu z kobietami w ciąży i po ciąży. Prowadzimy treningi medyczne, z osobami z Hashimoto, niedoczynnością tarczycy i wiele innych. Nie boimy się żadnego tematu!

 
 
 

Sukces Sukces

Wykonaliśmy ponad 60 000 treningów! Mamy wystandaryzowany proces, szkolimy trenerów, monitorujemy efekty. Nasi klienci wydłużają sobie życie, poprawiają postawę, gubią kilogramy. Ponad 300 udokumentowanych metamorfoz w ciągu 2 lat!

Technologia Technologia

Trenerzy, podopieczni i obsługa FitAdept - to wszystko w jednej aplikacji. Kalendarz treningów, dostępni trenerzy, pomiary, wywiady medyczne, cele treningowe i wiele więcej. Rozwijamy się, by było jeszcze wygodniej!