FAQ

 
 

1. Kiedy będzie pobrana kolejna płatność za treningi?

Płatności pobierane są automatycznie co 30 dni w czasie trwania pakietu. Jeśli Twoja płatność była np. 6.11.2018 to kolejna przypada na 6.12.2018

2. Czy mogę zrezygnować z usługi FitAdept w dowolnym momencie?

Tak, z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Okres wypowiedzenia zależy od wybranego pakietu i wynosi 1 lub 3 miesiące.

3. Czy w każdej chwili mogę zmienić swój pakiet na inny?

Tak, w każdej chwili możesz zmienić pakiet na mniejszą lub większą liczbę treningów. Jeśli chcesz to zrobić, napisz na kontakt@fitadept.com w tytule wpisz Zmiana Pakietu.

4. Czy i jak mogę odwołać trening?

Trening możesz odwołać na 24h przed jego terminem. Możesz skorzystać z funkcji odwołania treningu w aplikacji FitAdept lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim trenerem.

5. Jaki jest okres wypowiedzenia oraz jak złożyć wypowiedzenie?

W zależności od wybranego pakietu, okres wypowiedzenia to 1 lub 3 miesiące. Wypowiedzenie możesz złożyć drogą e-mail na kontakt@fitadept.com. Wypełnij załącznik zawarty w Treści umowy o świadczenie Usług, podpisz go i wyślij skan/zdjęcie dokumentu na kontakt@fitadept.com - załącznik znajdziesz w regulaminie.

6. W jaki sposób zmienić kartę płatniczą?

Proszę zalogować się swojego panelu adepta: https://adept.fitadept.com/. Login i hasło jest takie samo jak do logowania się do aplikacji FitAdept. W zakładce - Karty - można zmienić dane dotyczące płatności. Zmiana karty następuje po przekierowaniu na serwis transakcyjny PayU jako, że FitAdept nie przechowuje Twoich danych karty.

6. Co w przypadku, jeżeli nie zdąże wykorzystać wszystkich treningów z pakietu?

Spokojnie :). Twoje treningi nie przepadają, aż do 2 miesięcy po zakończeniu naszej umowy. W tym czasie masz czas na dokończenie spotkań z naszym specjalistą. Ponadto, jeśli w danym miesiącu nie wykorzystałaś/eś wszystkich treningów, przechodzą one na kolejny miesiąc. Pamiętaj, że treningi trzeba odwoływać maksymalnie na 24h przed zaplanowanym treningiem - jeśli odwołasz trening niezachowując tego terminu, trening przepada.

7. Jak mogę skontaktować się z Dietetykiem?

Napisz na dietetyk@fitadept.com, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

8. Jak mogę skontaktować się z Mentor Trenerem??

Napisz na mentor@fitadept.com, a nasz specjalista skontaktuję się z Tobą.

9. Czy wystawiacie fakturę VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT lub rachunki dla osób indywidualnych. Przedsiębiorcy mogą odliczyć nawet do 40% kwoty brutto! Usługa FitAdept jest opodatkowana 23% opłatą VAT.

10. Mam dodatkowe pytanie, którego tu nie ma

Skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@fitadept.com lub telefonicznie 570 806 102