Poznaj historie naszych podopiecznych!

LARA GESSLER I PAWEŁ - “PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU”

 

przed:

po:

 

Lara Gessler przeszła 3-miesięczną metamorfozę. Cel? Przygotowanie do ślubu. Pomogliśmy zmienić jej nawyki żywieniowe i nauczyliśmy odpowiedniego bilansowania diety. Po 3 miesiącach treningów zyskała szczupłą, wysportowaną sylwetkę.

MARTA OSSOLIŃSKA - “NIE LUBIĘ SWOJEGO BRZUCHA”

przed:

po:

 

(…) mam już dość zbyt dużej tkanki tłuszczowej na brzuchu i ciągłego wciągania go lub chowania za torebką/poduszką – mówiła Marta przed rozpoczęciem współpracy z FitAdept. Dziś – z bardzo krytycznej wobec siebie osoby, Marta zmieniła się w zadowoloną z własnej sylwetki i dzięki temu szczęśliwszą kobietę. Kompleks, który towarzyszył jej od dawna pozostał jedynie wspomnieniem, które motywuje do dalszego zdrowego stylu życia.

KRZYSZTOF KWIATKOWSKI - “WYDŁUŻAM SOBIE ŻYCIE”

 

W jakim wieku można ćwiczyć? W każdym! Ruch, odpowiednio dobrany, wydłuża życie. Przekonuje się o tym Krzysztof, który trenuje z nami od wielu miesięcy i jest przykładem dla innych.

ALICJA - “NAJPIĘKNIEJSZA PANNA MŁODA”

przed:

po:

 

"Byłam najpiękniejszą Panną Młodą i tak się też czułam. Bez kompleksów, z uśmiechem na twarzy, w wymarzonej sukni (zmienionej 2 miesiące przed weselem i od tego czasu zmniejszanej 3 razy) weszłam w nowy etap życia" - poznajcie Alicję z Wrocławia, która trenowała pod okiem trenera Tomka

MICHAŁ MILOWICZ - “TROSZKĘ SIĘ ZAPUŚCIŁEM”

 

Michał prowadzi bardzo aktywne i nieregularne życie. Z FitAdept, pod okiem 3 specjalistów, ćwiczy 3 razy w tygodniu i zmienia swoje nawyki żywieniowe. 

Pracujemy także nad zwiększeniem zakresu ruchu i przywróceniem poprawnych wzorców ruchowych. 

JANEK - “SCHUDŁEm 19 KG!”

Janek w 3 miesiące zrzucił 20 kg! Jak to zrobił? Ćwiczył 3 razy w tygodniu z trenerem i nie zrobił żadnego odstępstwa od diety i wszelkich zaleceń. Zgubił również 19 cm w obwodzie pasa i 19 cm w obwodzie bioder. Niewiarygodne? Możliwe!

JULITA - “TO BYŁA MOJA OSTATNIA NADZIEJA”

Julita próbowała różnych diet, ćwiczeń – nic nie przynosiło zadowalających efektów. Dopiero odpowiednio mądrze dobrany plan treningowy i zmiana diety dały świetne wyniki! Cel szczupłej wysportowanej sylwetki osiągnięty!

JAKUB ROSKOSZ - “Jak pogodzić trening z ciągłymi podróżami?”

przed:

po:

 

Kuba jest blogerem, biznesmanem i jednym z najlepszych w Polsce ekspertów w dziedzinie męskiej mody i dobrego stylu. Loty po Polsce i Europie oraz dziesiątki spotkań każdego tygodnia to jego codzienność. Jego metamorfoza to dowód na to, że czas jest tylko wymówką!

MAGDA - “WYZWANIe - SCHUDNĄĆ 50 KG!”

przed:

w trakcie:

 

Magda miała ambitny cel - zrzucić 50 kg! Prócz zmian w sylwetce, Magda odnalazła w sobie siłę, pewność siebie. Teraz cieszy się życiem i zmienia je na lepsze na innych płaszczyznach. 

LOUISA - “DzIĘKUJE FITADEPT”

Aktywna mama, pełna energii i uśmiechu. Lou z niedoczynnością tarczycy by;la dla nas wyzwaniem. Wspólnie udało się osiągnąć cele, zmienić sylwetkę i poprawić nawyki żywieniowe u całej rodziny.

BARTEK - “JAK WYGLĄDAŁ MÓJ PIERWSZY MIESIĄC”

 

Bartek nie ćwiczył ponad rok czasu i przytył 10 kg, spadła motywacja i chęć do aktywnego stylu życia. Jednak już po miesiącu ćwiczeń pod z FitAdept odzyskał wiarę w swoje możliwości - 3 kg mniej na wadze, poprawa sprawności i co najważniejsze: chęć do działania!

KASIA - “USTĘPOWALI MI MIEJSCA. MYŚLELI, ŻE JESTEM W CIĄŻY”

 

Co było impulsem do działania? Kasi ustąpiono miejsca w tramwaju, myśląc, że jest w ciąży. To zdeterminowało ją do zmiany. Dziś Kasia ćwiczy regularnie, wie, jak jeść i jest chudsza o 12 kg!

REDAKTORKI POLKI.PL - “SPRAWDZAMY CZY TRENINGI DZIAŁAJĄ”

Czy treningi z FitAdept działają? Redaktorki serwisu Polki.pl przetestowały nasz program. Efekty? Spadki obwodów ciała, poprawa postawy i lepsze samopoczucie. Kasia i Karolina już wiedzą, jak ćwiczyć i co naprawdę działa.

WOJTEK - “zamiana laika w sportowca! ”

 

Wojtek nigdy wcześniej nie ćwiczył, nie chodził na siłownię. Z FitAdept ćwiczy już kilka miesięcy i z kompletnego laika zamienił się w wysportowanego mężczyznę. 

KONRAD - “PRZEMIANA TO PREZENT NA 40 URODZINY”

przed:

po:

 

Konrad zgłosił się do FitAdept kilka miesięcy przed swoim ślubem. Co osiągnęliśmy? Spadek wagi o 7,5 kg, znaczne zmniejszenie obwodów oraz zmniejszenie wieku metabolicznego o 12 lat! "Czuję się rewelacyjnie, a największym komplementem dla mnie jest to, że moi najbliżsi widzą, jak się zmieniłem, widzą efekty tej pracy".

MARIOLA - “TO BYŁA NAJLEPSZA DECYZJA W MOIM ŻYCIU!”

 

Mariola jest pielęgniarką i bardzo dużo pracuje. Co dała jej regularna aktywność fizyczna? Przede wszystkim zmiany w sylwetce, większą siłę i lepsze samopoczucie na co dzień. Jak sama przyznaje, to była najlepsza decyzja w jej życiu!