Tomasz

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit ul. Kazimierza Wilekiego 19 McFit ul. Legnicka 60B

DOŚWIADCZENIE

Wulkan pozytywnej energii. Jego charakter ukształtowało kolarstwo górskie. Pomimo ukończonych studiów technicznych postanowił dalej rozwijać się w kierunku swojej pasji jaką jest sport. Odbija się to na atmosferze treningów, która wywołuje w ludziach chęć do zmian na lepsze. Skupia się nie tylko na aspekcie poprawy kondycji fizycznej ale również psychicznej, dzięki czemu efekty uzyskiwane przez jego podopiecznych są trwałe i wykraczają nawet poza strefę zdrowia.

SPECJALIZACJA

 • Treningi kalisteniczne - z wykorzystaniem własnej masy ciała
 • Korekcja wad postawy, redukcja przewlekłych bólów i nauka poprawnych wzorców ruchowych wykorzystywanych w codziennym życiu
 • Trening mentalny - budowanie wysokiej samooceny oraz pewności siebie
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • SZKOLENIA

 • Trener personalny Akademiii Mistrzostwa Sportowego
 • Jacek Bilczyński- Zdrowa redukcja u kobiet
 • Wojciech Jusiel Strength coach performance- Podstawy programowania w treningu siłowym
 • Profi Fitness School- szkolenie z zakresu poprawy stabilizacji centralnej Core stability level 1
 • Premium Sport Academy- szkolenie z zakresu programowania treningów hipertroficznych Gym workout Theory
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Sport towarzyszy mi odkąd tylko pamiętam. Przez długi czas poszukiwałem dyscypliny, w której będę mógł się odnaleźć. Przerobiłem różne sporty drużynowe, aż w końcu nadarzyła się okazja, aby wystartować w zawodach kolarskich, na których bez przygotowania i profesjonalnego sprzętu wywalczyłem miejsce na podium. Zauważyłem, że mam predyspozycje do tego sportu i tak w wieku 16 lat zacząłem trenować kolarstwo górskie. To właśnie ten sport nauczył mnie na czym polega profesjonalne podejście do treningu oraz, że więcej wcale nie znaczy lepiej. Podczas jednych z zawodów doznałem kontuzji, która wykluczyła mnie ze startów w najważniejszej części sezonu. Wtedy właśnie pojawiła się siłownia. Do dziś pamiętam, jak z gipsem na nodze „biegałem” o kulach na siłownię, żeby utrzymać formę.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Kolarstwo dało mi solidne fundamenty i zahartowało do walki o własne cele. Stwierdziłem, że nie dam zabić w sobie pasji do sportu i pomimo kontuzji znalazłem rozwiązanie. Rozpocząłem studia techniczne, jednocześnie poszerzając swoją wiedzę odnośnie metod treningowych i zdrowego trybu życia. Dzięki temu mam szerszy pogląd na wiele spraw i nadal rozwijam się w wybranym przez siebie kierunku.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  ...cenię ich za poświęcenie i cieszę się, gdy przezwyciężają własne słabości.


  Mój największy sukces:

  To, że mi zaufałeś/aś i chcesz ze mną współpracować.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Jeśli masz problem z porannym przysypianiem, unikaj węglowodanów na śniadanie.


  Motto życiowe:

  Tough time don’t last, tough people do.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  ...motywacja do nieustannego samorozwoju.


  Prywatnie:

  Interesuję się psychologią i słucham dużo muzyki. Wypad w góry na rowery przynajmniej raz w roku to obowiązkowa sprawa. Gram na kilku instrumentach.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Tytuł inżyniera na kierunku mechanika i budowa maszyn w j. angielskim.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Nasiona chia w mleku kokosowym z musem z mango: -2 łyżki nasion chia -200 ml mleka kokosowego -1 dojrzałe mango Nasiona wsypujemy do szklanki, zalewamy mlekiem kokosowym i czekamy 10-15 min. Miksujemy blenderem mango, a następnie nakładamy powstały mus na powierzchnię zgęstniałych nasion.


  W przyszłości chciałbym:

  Czerpać z życia tyle samo satysfakcji, co teraz.