Piotr

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Wołoska

DOŚWIADCZENIE

Certyfikowany trener personalny. Przez cztery kolejne lata zajmował się kalisteniką, aż do momentu odkrycia u mnie choroby nowotworowej. Po jej zwalczeniu rozpocząłem treningi crossfit. Rok później zająłem się kulturystyką, którą trenuję do dziś.

SPECJALIZACJA

 • Fizjoterapia
 • Trening funkcjonalny, budowanie siły, modelowanie sylwetki
 • Trening zdrowotny, redukcja tkanki tłuszczowej
 • Przygotowanie do biegów z przeszkodami (np. runmageddon)
 • Pomoc w rehabilitacji po ciężkich chorobach przewlekłych
 • SZKOLENIA

 • Licencjat na kierunku Fizjoterapia WSR
 • Strength & Conditioning
 • Mobilność i stabilność w kontekście
  przygotowania sportowca i prewencji urazów
 • Praktyczne podejście do urazów kolana i barku u sportowców
 • Trening Medyczny
 • Technika oraz metodyka nauczania ćwiczeń trójboju siłowego
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od 10 roku życia przez 6 lat ćwiczyłem Judo. Uznałem ten sport za gwarant dobrego samopoczucia i realizacji swoich pragnień współzawodnictwa (brałem udział w Mistrzostwach Polski OOM w 2006 roku). Przez cztery kolejne lata zajmowałem się kalisteniką, aż do momentu odkrycia choroby nowotworowej. Po jej zwalczeniu rozpocząłem treningi crossfit. Rok później zająłem się kulturystyką, którą trenuję do dziś.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Moją pasją od zawsze było pomaganie ludziom. Jako pracownik biurowy czułem, że mój potencjał marnuje się z każdym miesiącem przesiedzianym za biurkiem. W trakcie studiów poznałem kolegę będącego trenerem personalnym na jednej z warszawskich siłowni. Zauważył, jak angażuję się w naukę oraz poziom mojej wiedzy. Zaproponował bym ukończył kurs i stał się jednym z nich. Z każdą przepracowaną godziną czułem, że z wykonywanej pracy można czerpać przyjemność. Tak zostałem trenerem personalnym.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  ...uczyć się od nich, poznawać ich słabości, pasje, wniknąć w ich świat celem lepszego zrozumienia.


  Mój największy sukces:

  Wygrana z chorobą nowotworową.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Ogranicz cukry proste.


  Motto życiowe:

  Szczerość to umiejętność rozróżnienia pomiędzy tym, czego pragniesz najbardziej, a tym, czego chcesz akurat teraz. Dyscyplina zaś jest siłą, dzięki której zawsze wybierasz to pierwsze.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  ...świadectwo walki o pozytywne zmiany, motywacja do rozwoju, bodziec kształtujący wrażliwość na nowe wyzwania będące ich problemami.


  Prywatnie:

  Pasjonat kulturystyki naturalnej, sympatyk boksu i judo, miłośnik wypraw survivalowych i strzelectwa.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Ogromne efekty redukcji mojego podopiecznego, który pozbył się 4 kg w dwa tygodnie.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Banan, odżywka białkowa, 3 jajka – zblendować i usmażyć na patelni bez tłuszczu w formie małych placków.


  W przyszłości chciałbym:

  Zmienić życie osób, które będą ze mną trenować.