Paweł

Trener personalny

Prowadzi treningi w City Fit CH Targówek

DOŚWIADCZENIE

Zaczynał od karate i akrobatyki, później zafascynował się kształtowaniem sylwetki poprzez trening siłowy. Od 11 lat siłownia i zdrowe podejście do życia to jego pasja. Jako trener personalny pracuje od 5 lat. Pasjonat biomechaniki w sporcie. Student trzeciego roku Mazowieckiej uczelni medycznej.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Budowanie masy mięśniowej
 • Trening nastawiony na kształtowanie i modelowanie sylwetki
 • Korygowanie postawy oraz trening medyczny (fizjoterapia)
 • SZKOLENIA

 • Student drugiego roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Mazowieckiej
 • Kurs trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego
 • Szkolenie „Martwy ciąg i wyciskanie leżąc – periodyzacja treningowa, poprawna technika oraz biomechanika ruchu – teoria i warsztat”
  moduł I oraz II u Barbell Brothers
 • Instruktor trójboju siłowego - Akademia KFD
 • Szkolenie - Trening kobiet w ciąży - FA
 • Szkolenie - Trening górnej części ciała - FA
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Trenuje od 7 roku życia. Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się od karate. Po pewnym czasie dołożyłem do tego akrobatykę. W wieku 16 lat zmieniłem dyscyplinę na boks połączony, jako uzupełnienie, z treningiem siłowym. Od 3 lat trenuję głównie siłowo.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Trenuje siłowo od 9 lat i jest to moja największa pasja. Zdecydowałem, że zajmę się czymś co daje mi radość i satysfakcję. Tak właśnie zostałem trenerem.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Determinacje i systematyczność.


  Mój największy sukces:

  Zarażanie ludzi pasją do sportu i zdrowego trybu życia.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Pijcie pokrzywę: reguluje poziom wody w organizmie oraz ma szerokie działanie prozdrowotne.


  Motto życiowe:

  Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Wyzwanie oraz radość z obserwowania ich postępów.


  Prywatnie:

  Miłośnik sportów ekstremalnych oraz motoryzacji, szczególnie motocykli sportowych :)


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Pomogłem swoim podopiecznym w dążeniu do wyznaczonych celów.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę z pomidorem na maśle klarowanym.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Kawa z mlekiem kokosowym, olejem kokosowym i odżywka białkową.


  W przyszłości chciałbym:

  Szkolić przyszłych trenerów personalnych.