Szczepan

Trener Presonalny

Prowadzi treningi w City Fit Rondo ONZ McFit Nowy Świat McFit Pl. Zawiszy Fabryka Formy Rondo ONZ

DOŚWIADCZENIE

Licencjonowany trener personalny oraz instruktor kulturystyki i trójboju siłowego. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od pływania, a od 8 lat zafascynowany treningiem siłowy-kulturystycznym. Jego największą pasją jest trójbój. Dzięki ciężkim treningom oraz racjonalnej diecie udało mu się uzyskać sylwetkę do jakiej dążył. Teraz dzieli się swoją wiedzą z podopiecznymi.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Budowanie masy mięśniowej
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Korekcja wad postawy
 • SZKOLENIA

 • Szkolenie "Mobilność i stabilność" – certyfikat LevelUp
 • Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie - Trener Personalny
 • Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie - Instruktor Trójboju Siłowego
 • Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie - Instruktor Olympic Weightlifting
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Sportem zainteresowałem się w wieku 12 lat, natomiast siłownią oraz treningiem siłowym zafascynowałem się 8 lat temu.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Wyszło to bardzo naturalnie. Zaczynałem swoje treningi w bardzo małej siłowni, gdzie brakowało trenera lub osoby, która mogła by podpowiedzieć w jaki sposób trenować czy przypilnować techniki wykonywanych ćwiczeń. Na własną rękę regularnie pogłębiałam w tym kierunku swoją wędzę, aż w pewnym momencie zacząłem podpowiadać znajomym i rodzinie. Coraz częściej słyszałem, że z moją wiedzą i doświadczeniem powinienem zostać trenerem personalnym... i tak się stało ;)


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  To, że każdy człowiek jest inny i wszyscy mamy swoje niesamowite historie życiowe.


  Mój największy sukces:


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Staraj się być aktywnym również poza treningami. Nie wybieraj schodów ruchomych tylko normalne. Wybierz schody, zamiast windy. Jeżeli korzystasz z komunikacji miejskiej, wyjdź przystanek przed planowanym i zrób sobie krótki spacerek.


  Motto życiowe:

  Tylko krowa nie zmienia zdania ;)


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Kopalnia wiedzy i inspiracji oraz dawka motywacji.


  Prywatnie:

  Człowiek aktywnie korzystający z życia.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Rekord w martwym ciągu ;)


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Płatki owsiane w różnej postaci - pyszności!


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Koktajl białkowy: kefir, twaróg, banan, awokado + ewentualnie jakieś słodzidło


  W przyszłości chciałbym:

  Być lepszą wersją siebie!