Robert

Trenere personalny

Prowadzi treningi w Core Fitness Praga CityFit Rondo Wiatraczna

DOŚWIADCZENIE

Certyfikowany trener personalny z 2 letnim doświadczeniem w pracy z klientami. Medalista akademickich mistrzostw trójboju siłowego.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Trening funkcjonalny
 • Redukcja tkanki tłuszczowej oraz budowa masy mięśniowej
 • Poprawa wydolności
 • SZKOLENIA

 • Instruktor kulturystyki - Polska Akademia Sportu
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Zacząłem w liceum od biegania, jako młodzieniec z otyłością i wtedy zacząłem z nią walczyć. Rok później dodałem siłownię i zaczęła się siłowa przygoda.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Po kilku latach treningów siłowych, które stały się moja pasją, postanowiłem się nią dzielić i przekazywać innym ludziom. Pomoc innym w spełnianiu ich celów i marzeń stała się moją nową i piękną pasją.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Przekazywanie swojej pasji i zarażanie nią innych.


  Mój największy sukces:

  Sukcesy moich podopiecznych i radość na ich twarzach.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Zamiast podjechać do sklepu samochodem, idź do niego na pieszo.


  Motto życiowe:

  Spraw, by pasja stała się Twoją pracą, wtedy nie przepracujesz nawet jednej godziny.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Motywacja oraz radość.


  Prywatnie:

  Miłośnik aktywnego wypoczynku, sportów siłowych, oraz muzyki. Gitarzysta oraz aktywny sportowiec.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Poznałem nowych znajomych ze świetnej ekipy FitAdept!


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę z boczkiem, parmezanem i hummus.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Kurczak w Twoich ulubionych ziołach, mix sałat oraz sos winegret własnej roboty.


  W przyszłości chciałbym:

  Kontynuować rozwijanie pasji do sportu oraz przekazywanie wiedzy innym.