Rafał

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Media Markt CityFit Rondo Wiatraczna

DOŚWIADCZENIE

W wieku około 10 lat zacząłem trenować karate. Ten sport można jednak nazwać epizodem w moim życiu, ponieważ po około 1-2 lat treningu całą uwagę ukierunkowałem na piłkę nożną. Przez około 7 lat trenowałem w klubie piłkarskim. W momencie kiedy rozpocząłem studia zbiegło się to z rozpadem rocznika, w którym trenowałem. Będąc na studiach poznałem ludzi, którzy już na siłowni trenowali i zaszczepili we mnie bakcyla. Na studiach licencjackich podjąłem specjalizację instruktorską z kulturystyki i ku mojemu zaskoczeniu, od kiedy pierwszy raz wszedłem na siłownię, zakochałem się w tym sporcie. Od około 4 lat hantle i sztangi to moi najlepsi przyjaciele i na tę chwilę nie zamieniłbym tego na nic innego.

SPECJALIZACJA

 • Rozbudowa masy mięśniowej
 • Budowanie siły
 • Trening hipertroficzny
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • SZKOLENIA

 • Studia licencjackie na Warszawskim AWF-ie na kierunku Wychowanie fizyczne
 • aktualnie kontynuacja studiów magisterskich na AWF w Warszawie
 • Kurs instruktora kulturystyki wydany przez AWF Warszawa
 • Kurs instruktora i trenera piłki nożnej odbyty również na warszawskim AWF-ie
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Trenuję od 10 roku życia. Pierwszym sportem było karate, po około półtora roku zmieniłem sport na piłkę nożną i ten etap trwał około 7 lat, aktualnie od około 4 lat całą swoją uwagę skupiłem na siłowni.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Wcześniejsze prace podejmowane przez mnie bardziej związane były z obsługą klienta. Jednak od zawsze wiedziałem, że swoje życie chcę wiązać ze sportem. Rozpoczynając studia magisterskie na warszawskim AWF podjąłem decyzję, że czas w życiu zająć się tym co naprawdę lubię i w czym czuję się swobodnie.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  W pracy z ludźmi najbardziej cenię sobie ich różnorodność, to że każdy jest inny. Każda z osób ma inny ogląd rzeczywistości - swoje cele, opinie. W kontakcie z ludźmi zawsze staram się utożsamiać z ich problemami i wyjść im naprzeciw. Priorytetem jest dla mnie zadowolenie osoby, z którą pracuję a AWF nauczył mnie też tego, że propagowanie zdrowego trybu życia jest nie jako moim celem misyjnym.


  Mój największy sukces:

  Obronienie licencjata i kontynuacja studiów mgr na AWF.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Triki, które poleciłbym swojemu podopiecznemu – Zwróć uwagę na źródła makroskładników, które dostarczasz z pożywieniem. Jedząc tłuszcze zwróć uwagę na to, że nie warto ich eliminować, a skupić się na tym by były to kwasy tłuszczowe dobrego pochodzenia (ryby, orzechy, olej kokosowy). To samo tyczy się węglowodanów - głównie złożone, a białka łatwo przyswajalne dla organizmu.


  Motto życiowe:

  „Per Aspera Ad Astra” , które w tłumaczeniu z łaciny można wyrazić „Przez ciernie/cierpienie/trudy do gwiazd”. Jest to również dobre odzwierciedlenie tego, że nic nie przychodzi łatwo. Trzeba niekiedy wiele poświęcenia, żeby osiągnąć to do czego się dąży.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Najlepsza motywacją do ciągłego rozwoju jako trener i poszerzania swoich kompetencji.


  Prywatnie:

  Prywatnie dużą część mojego życia poświęcam siłowni, uwielbiam również zamyślić się przy muzyce, która jest nieraz odskocznią i zwolnieniem tempa życiowego, które w Warszawie jest nad wyraz odczuwalne.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Na śniadanie najczęściej jem jajecznicę z pięciu jajek na kiełbasce i ciemnym pieczywie choć nie ukrywam, że ostatnio bardzo posmakowały mi naleśniki z białym serem, bananem i cynamonem i chyba to jest aktualnie mój faworyt :D.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Szybki przepis na zdrową przekąskę: sałatka z łososiem, pomidorem i oliwą z oliwek.


  W przyszłości chciałbym:

  W przyszłości chciałbym rozwijać się jako trener. Poznawać nowe metody treningowe i poszerzać swoje kwalifikacje, budować obraz swojej osoby jako trenera kompetentnego, z dużą wiedzą merytoryczną, wyrozumiałego, któremu warto oddać siebie pod opiekę. Dodatkowo samemu pracować nad swoją sylwetką, która i tak w przeciągu kilku lat znacznie się poprawiła.