Radosław

Trener personalny

Prowadzi treningi w

DOŚWIADCZENIE

Certyfikowany trener personalny i intruktor podnoszenia ciężarów. Przez 12 lat grałem w piłkę nożną ( m.in halową ). Od 3 lat uprawiam biegi z przeszkodami ( OCR ) oraz biegi miejskie ( m.in. ultramaratony ). Z siłownią związany od 5 lat

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny, modelowanie sylwetki
 • Trening zdrowotny, poprawa ogólnej sprawności fizycznej
 • Przygotowanie do biegów z przeszkodami (np. Runmageddon)
 • Mobilność i stabilizacja
 • Budowa masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej
 • Trening siłowy i wytrzymałościowy
 • SZKOLENIA

 • Instruktor Olympic Weightlifting Level 1 Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie
 • Kurs Trenera Personalnego Akademia Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie
 • Certyfikat z Kongresu Psychologii Sportu 2017 w Warszawie
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od 9 roku życia biegałem po boisku za piłką, najpierw na zielonym pełnowymiarowym, później na halowym, aż do tej pory. W siłowni zakochałem się 5 lat temu i moja miłość trwa i mam nadzieję trwać będzie jeszcze długi czas. Od 3 lat dość często biorę udział w biegach z przeszkodami, przełajowych i miejskich.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Do zrobienia uprawnień namówili mnie znajomi, ponieważ widzieli ile czasu spędzam na siłowni, ile radości mi to daje i uświadomili mnie, że moje sportowe ADHD można świetnie wykorzystać i "podzielić się" nim z innymi.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Szczerość - to podstawa zdrowych relacji międzyludzkich, punktulność i optymizm bo szkoda życia na bycie ponurym.


  Mój największy sukces:

  Mam ich kilka - wszystkie związane ze sportem i towarzyszącemu mu pokonywaniu swoich słabości (m.in. ukończenie przełajowego biegu na 63 km czy biegu OCR na 45km+ w górach).


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Każdą okazję wykorzystaj na aktywność (wysiądź z autobusu 3 przystanki wcześniej i przespaceruj się do domu).


  Motto życiowe:

  Nie denerwuj się z powodu wydarzeń, na które nie masz wpływu i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma. Rób swoje!


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Motor napędowy do doskonalenia siebie oraz indywidualne wyzwania, które wspólnie staramy się pokonać.


  Prywatnie:

  Niezdiagnozowane sportowe ADHD - wolny czas to rower, biegi OCR i jeszcze więcej siłowni. Kocham muzykę i bardzo często odwiedzam kino.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Zostałem ultramaratończykiem!


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Szakszukę - milion smaków :D


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Szejker z białkiem i jakiś owoc


  W przyszłości chciałbym:

  Dalej robić to, co kocham i poszerzyć więdzę z zakresu dietetyki. Myślę także nad zrobieniem specjalizacji: fizjoterapeuta.