Piotr

Trener personalny

Prowadzi treningi w Impuls Studio

DOŚWIADCZENIE

Certyfikowany instruktor kulturystyki i trener personalny z 6-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Trenuje siłowo od 13 lat.

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny
 • Praca z kobietami w ciąży
 • Budowa masy mięśniowej
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Naprawa błędów w postawie wynikających ze stylu życia
 • SZKOLENIA

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny – licencjat Zdrowia Publicznego
 • Certyfikowany Instruktor kulturystyki i trener personalny
  Polskiej Akademii Sportu
 • Kurs Aktywne 9 Miesięcy (trening dla kobiet w ciąży)
 • Kurs „trening funkcjonalny” Akademia SATS
 • Kurs „Ocena sylwetki pod kątem wykrycia dysbalansów mięśniowych oraz sposoby radzenia sobie z nimi” Akademia SATS
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Gdy miałem 15 lat intensywnie trenowałem pływanie, w tym samym mniej więcej czasie zacząłem interesować się kulturystyką. Obecnie skupiam się głównie na treningu siłowym, który wzbogacam elementami treningu funkcjonalnego i aerobowego.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Do pierwszego kursu trenerskiego zmobilizowała mnie moja obecna żona – widziała, jak wiele radości daje mi sport i zachęciła bym dzielił się swoim doświadczeniem z innymi. I tak – od 6 lat robię to, co naprawdę kocham.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Doświadczenie. Pracuję z różnymi ludźmi – z wielu branż i środowisk, dlatego bardzo sobie cenię to, że od każdego z kim pracuję uczę się czegoś nowego.


  Mój największy sukces:

  Osobisty – zdobycie serca najwspanialszej kobiety na świecie, która od roku jest moją żoną. Zawodowy - organizacja zajęć grupowych z kobietami w ciąży (najbardziej wdzięczna grupa podopiecznych) od A do Z.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Gdy oglądasz film, serial czy coś w telewizji, oglądaj to z poziomu podłogi, wykonując ćwiczenia rozciągające ;)


  Motto życiowe:

  Push harder than yesterday if you want a different tomorrow.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Motywacja do działania, wyzwanie na każdy nadchodzący dzień oraz relacje, które często pozostają na lata.


  Prywatnie:

  Miłośnik literatury (różnego rodzaju: od fantastyki, thrillery po klasykę), muzyki, teatru i bajek Disneya ;)


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Przystąpiłem do zespołu FitAdept!


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę z warzywami ;)


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Zawsze miej pod ręką garść orzechów :)


  W przyszłości chciałbym:

  Pogłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji u osób przewlekle chorych, by być w stanie pomóc, jak największej liczbie osób.