Piotr

Trener personalny

Prowadzi treningi w

DOŚWIADCZENIE

Pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Posiada wszechstronne zainteresowania sportowe (trenował zapasy, akrobatykę sportową, karate, wspinaczkę skałkową, od 6 lat uprawia kolarstwo oraz biegi górskie). Zdobywca szczytu Mont Blanc. Pozytywnym nastawieniem do sportu potrafi zarazić każdego.

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny
 • Trening pod przygotowanie narciarskie, kolarskie, biegowe
 • Poprawa wzorców ruchowych
 • Poprawa kondycji fizycznej
 • SZKOLENIA

 • Kurs ministerialny - Instruktor Rekreacji Ruchowej
 • Instruktor narciarstwa
 • Instruktor Indoor Cycling
 • Instruktor fitness – trening funkcjonalny
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od kiedy pamiętam, od 6 roku życia sale treningowe były moim drugim domem. Łącznie 34 lata, z kilkuletnią przerwą, kiedy to rywalizowałem tylko w biznesie.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Przez kilkanaście lat pracowałem na stanowiskach menagerskich, co związane było ze stresem. W pokonywaniu napięcia emocjonalnego i odzyskaniu wewnętrznej równowagi pomagał mi sport. Rosnące zainteresowanie aktywnością fizyczną, zaowocowało ukończeniem Kursu Instruktora Rekreacji Ruchowej. Specjalizuję się w narciarstwie zjazdowym. Od 2010 roku w czasie zajęć indywidualnych i grupowych wyszkoliłem setki zarówno młodych jak i nieco starszych narciarzy. Kierując się marzeniami i stawiając czoła wyzwaniom w 2010 roku otworzyłam Klub Fitness, który po krótkim czasie rozszerzył swoją działalność o szkołę tańca nowoczesnego. Moje zainteresowania skierowałem na nowatorski sposób treningu funkcjonalnego. Uczestniczyłem w jednych z pionierskich tego typu kursów w Polsce. Program szkolenia obejmował: neurologiczne podstawy treningu funkcjonalnego, sprawność fizyczną, standardy rehabilitacji, reedukacja nerwowo-mięśniowa, fundamentalne wzorce ruchu dla dolnej części ciała I tułowia, funkcjonalna ocena ruchu, powięziowy streetching dynamiczny, rolowanie strukturalne, programowanie treningu funkcjonalnego, drabinka sprawności atletycznej, TF dla pracy personalnej, TF w treningu grupowym. Od tego czasu prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia, w czasie których przywracam Uczestnikom naturalne wzorce ruchowe oraz poprawiam stabilizację ciała. W treningach wykorzystuje ciężar własnego ciała, wolne ciężary i niestabilne przyrządy takie jak: piłki fit ball, bossu, trx. Kolejną moją pasją jest kolarstwo szosowe. W 2012 roku ukończyłam szkolenie z zakresu Indor Cycling.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Zadowolenie. Praca trenera to dzielenie się z ludźmi zdrowiem i szczęściem!


  Mój największy sukces:

  Zdobycie Mont Blanc oraz drugie miejsce w Rankingu Pucharu Polski w Maratonach Szosowych (klasyfikacji górska, kategoria M4) oraz szóste w kategorii open we wszystkich kategoriach wiekowych. Zaraziłem pasją sportową kilkaset osób, które obecnie uprawiają narciarstwo, kolarstwo lub bieganie.


  Trik, który polecam podopiecznym:


  Motto życiowe:

  Prawdziwy rozwój wydarza się poza strefą komfortu.


  Moi podopieczni to dla mnie...


  Prywatnie:

  Człowiek gór, wielbiciel wina i dobrej kuchni oraz rywalizacji sportowej, dumny ojciec, kolekcjoner rowerów.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:


  W przyszłości chciałbym:

  Wyjechać na trekking w Himalaje