Paweł

Trener personalny

Prowadzi treningi w City Fit Rondo ONZ McFit Pl. Zawiszy

DOŚWIADCZENIE

Certyfikowany trener kulturystyki. Trenował 6 lat taekwondo i 2 lata krav magę. Ukończył studia I stopnia w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek: wychowanie fizyczne. Aktualnie rozpoczął pierwszy rok studiów magisterskich w tej samej uczelni. Od 5 lat najmuję się kształtowaniem sylwetki poprzez trening siłowy i funkcjonalny.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Budowanie masy mięśniowej
 • Poprawa sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej
 • Trening funkcjonalny ukierunkowany na poprawę zdrowia i samopoczucia
 • SZKOLENIA

 • Licencjat na kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
 • Instruktor kulturystyki
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od 8-go roku życia. Przez 6 lat trenowałem taekwondo, następnie przez kolejne 2 lata krav magę i sporty siłowe do chwili obecnej.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Po wielu latach treningów i zdobywania doświadczenia w tej dziedzinie zrozumiałem, że chciałbym wykorzystać zdobyte umiejętności i zasób wiedzy z zakresu odpowiedniego treningu i żywienia z podopiecznymi. Od zawsze chciałem, aby moja pasja była również moją pracą.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Dążenie do osiągnięcia ich celów.


  Mój największy sukces:

  Realizowanie swoich marzeń, zdobywanie wiedzy i doświadczenia w dziedzinach, które mnie pasjonują. Wykorzystanie tego w życiu codziennym i mające odzwierciedlenie w zdrowym stylu życia i efektywnych treningach.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Staraj się nie podjadać pomiędzy głównymi posiłkami i komponować dania z produktów pełnowartościowych.


  Motto życiowe:

  “Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Motywator do pogłębiania własnej wiedzy.


  Prywatnie:

  Pasjonat zdrowego stylu życia, chętny do poznawania nowych wrażeń sportowych. W wolnych chwilach poza siłownią i uczelnią rozwijam moje hobby wędkarstwo.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Poprawy swojej mobilności i czucia mięśniowego.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajka sadzone z pieczywem wieloziarnistym i warzywami.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Jogurt naturalny z malinami i nasionami chia


  W przyszłości chciałbym:

  Ciągle pogłębiać swoją wiedzę i zastosować ją do pracy z podopiecznymi tak, aby byli zadowoleni w 100%