Paulina

Trener personalny

Prowadzi treningi w Fabryka Formy Rondo ONZ

DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Dyplomowana trenerka personalna.

SPECJALIZACJA

 • Budowanie masy mięśniowej
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Trening siłowy
 • Trening funkcjonalny
 • SZKOLENIA

 • Absolwentka studiów I stopnia w Wyższej szkole edukacji w sporcie -wychowanie fizyczne - specjalizacja trener personalny i studentka studiów magisterskich w specjalności dietetyk w sporcie
 • Certyfikowana trenerka personalna w Akademii szkolenia trenerów
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Już w podstawówce rozpoczęłam swoją przygodę ze sportem, trenując piłkę siatkowa, ręczną oraz taniec. Trenuję na siłowni od dwóch lat.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Ukończyłam studia z myślą, że kiedyś nim zostanę - i tak się stało. Pogłębiałam swoją wiedzę w tym zakresie, uświadamiałam i pomagałam znajomym, rodzinie. Uczyłam ich tego, jak ważne jest to, aby dbać o siebie poprzez uprawianie sportu oraz zdrowe odżywianie.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Dobre relacje, swobodną atmosferę, zaangażowanie i przekazywanie dobrej energii.


  Mój największy sukces:

  Myślę, że do tej pory moim największym sukcesem jest zostanie trenerem personalnym. To wspaniałe uczucie, kiedy osiągasz coś do czego przygotowujesz się od dłuższego czasu, zdobywasz wiedzę i umiejętności, a jeszcze bardziej kiedy możesz podzielić się tym z ludźmi którzy to docenią.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Wstawaj zawsze prawą nogą.


  Motto życiowe:


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Największe wyzwanie, ponieważ każdego z nich wyróżnia co innego i do każdego podchodzę indywidualnie.


  Prywatnie:

  Oprócz sportu, który zdecydowanie króluje w moim życiu - uwielbiam podróże. To one zawsze mnie ekscytowały - poznawanie nowych kultur i tradycji, ale i czas na regenerację ciała i uporządkowanie myśli. Natomiast alternatywą, taką codzienną, jest dobre kino.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Minus 1 cm w talii


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Tutaj klasyk - czyli kanapki sto pro na naturalnym żytnim zakwasie ze świeżymi warzywami i grillowanym kurczakiem w przyprawach.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Lody - banan pokrojony w plastry, mrożone maliny, mrożone truskawki, mleko roślinne - całość blendujemy, wstawiamy na dwie godziny do zamrażarki. Gotowe, smacznego :)


  W przyszłości chciałbym:

  Poznawać rożne zakątki świata i realizować co raz to nowsze cele życiowe.