Monika

Trener personalny

Prowadzi treningi w City Fit Rondo ONZ McFit Nowy Świat

DOŚWIADCZENIE

Studentka fizjoterapii na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, masażystka, certyfikowany trener personalny Akademii Mistrzostwa Sportowego. Pasjonatka zdrowego stylu życia związana ze sportem od małego. Do każdego podchodzi indywidualnie. Skupia się na zdrowiu, bezpieczeństwie oraz odpowiedniej technice podczas wykonywania ćwiczeń. Zaraża wszytskich pozytywną energią, jej motywacją do działania są satysfakcja podopiecznych oraz ich efekty.

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny
 • Trening medyczny
 • Mobilność
 • Prawidłowa postawa ciała/korekcja wady postawy
 • Prawidłowe wzorce ruchowe
 • Trening ogólnokondycyjny i ogólnorozwojowy
 • SZKOLENIA

 • Studentka fizjoterapii na AWFie
 • Trener personaly- AMS
 • Certyfikowany kurs- Roller zastosowanie w treningu
 • Terapia Punktów Spustowych - Projekt Masaż
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Na siłownię zaczełam chodzić 4 lata temu, zaczynałam od zajęć fitnessowych, po jakimś czasie postanowiłam spróbować treningu siłowego, który pokochałam. Bardzo chciałam rozwijać się w tym kierunku, dlatego postanowiłam zrobić kurs trenera personalnego. Ciągle próbuję nowych rzeczy, aktualnie próbuje swoich sił w kalistenice.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Dużą rolę odegrały w tym moje studia - fizjoterapia. Zaczęłam rozumieć biomechanikę ruchów, to jak dany ruch czy ćwiczenie wpływają na postawę ciała. Siłownia wzmocniła mój charakter, treningi stały się moją pasją, dlatego bardzo chciałam móc dalej rozwijać się w tym kierunku i dzielić moją wiedzą z innymi.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Nowe doświadczenia - każda osoba uczy mnie czegoś innego, szczerość, wzajemną motywację, wspólne dążenie do celu oraz przekazywanie energii.


  Mój największy sukces:

  To że robię w życiu to co lubię.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Słuchaj swojego ciała.


  Motto życiowe:

  Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Duma i motywacja.


  Prywatnie:

  Jestem osobą towarzyską i otwartą, uwielbiam kawę, lubie zwiedzać nowe miejsca, poznawać inne kultury i nowe smaki


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Omlet na słodko z masłem orzechowym.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Smoothie na bazie jogurtu, banan, masło orzechowe, szczypta cynamonu.


  W przyszłości chciałbym:

  Łączyć pasję z pracą, uświadamiać ludziom jak styl życia wpływa na zdrowie i samopoczucie, pomagać innym w osiąganiu celów.