Michał

trener personalny

prowadzi treningi w Praga północ Total Fitness Gocław

DOŚWIADCZENIE

Instruktor kulturystyki i trener personalny. Sędzia zawodów kulturystycznych federacji NABBA/WFF Podczas mojego 6 letniego stażu na siłowni nauczyłem się jak być dobrym zawodnikiem i trenerem. Jeśli lubisz ciężką prace to zapraszam do mnie.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Modelowanie sylwetki
 • SZKOLENIA

 • Instruktor sportu- specjalność kulturystyka ECS- Europejskie Centrum Sportu
 • Instruktor sportu - specjalność trener personalny ECS- Europejskie Centrum Sportu
 • Certyfikat sędziowski WPF Poland World Physique Federation
 • Certyfikat sędziowski Federacja NABBA/WFF Poland
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Przygodę z siłownią zacząłem w technikum. Z początku był to sposób na przetrwanie WF’u z czasem stał sie moim sposobem na życie.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Pogodziłem pracę z pasją.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Różnorodność i to że każdy przekazuję swoja indywidualną energię.


  Mój największy sukces:

  Od 11 lat nieprzerywanie zajmuję się sportem sylwetkowym. W tym czasie przełamywałem swoje bariery na kolejnych treningach, jednocześnie uzyskałem certyfikaty: instruktora kulturystyki, trenera personalnego w ECS oraz sędziego w międzynarodowej federacji NABBA. Osobiście uważam, że moim największym sukcesem życiowym jest moja kochana żona Edytka.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Zrób coś dla siebie.


  Motto życiowe:

  Jak się nie umiesz bawić to się nie baw. Kryje się za tym więcej niż się wydaje


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Zagadką i wyzwaniem


  Prywatnie:

  Prywatnie niech zostanie prywatne :-)


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Kolejny krok w dojrzałość.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajko na boczku.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Koktajl z jarmużu i pomarańczy: połącz szklankę świeżego soku z pomarańczy, pół szklanki wody mineralnej, garść jarmużu i łyżeczkę naturalnego miodu. Zblenduj.


  W przyszłości chciałbym:

  Czekam co przyniesie pszyszłość i jestem dobrej myśli.