Mateusz

Trener personalny

Prowadzi treningi w Calypso Nowoursynowska Calypso Galeria Mokotów Calypso Wilanów Calypso Stegny

DOŚWIADCZENIE

Z wykształcenia pedagog specjalny – od lat prowadzący zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W przeszłości uprawiał kolarstwo, po czym zafascynował się sztukami walki – trenował combat, boks, a obecnie jest zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu. W pracy z podopiecznymi nacisk kładzie na poprawę zdrowia, sylwetki i samopoczucia.

SPECJALIZACJA

 • Trening dla młodzieży
 • Trening z elementami walki wręcz i samoobrony
 • Trening oparty wzorach ruchowych i ćwiczeniach globalnych – wielostawowych
 • Trening siłowy z elementami animal flow i kalisteniki
 • Przygotowanie do treningów i zawodów w sportach amatorskich
 • Osiąganie celów sylwetkowych: spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie tkanki mięśniowej
 • SZKOLENIA

 • Szkolenie: Budowa jednostki treningowej w oparciu o wzorce ruchowe
 • Szkolenie: Przygotowania motoryczne w treningu sportowca amatora
 • Kurs instruktorski Animal Flow – metody ruchowej opartej na ruchach zwierząt
 • Kurs instruktora sportu – specjalność samoobrona i walka wręcz
 • Kurs trenera personalnego
 • Magister pedagogiki
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  W szkole podstawowej rozpocząłem treningi w sekcji kolarskiej – przez lata pokonując drogę od małych wyścigów wojewódzkich po zawody rangi pucharu świata. Następnie rozpocząłem treningi walki wręcz w kilku warszawskich klubach. Obecnie trenuję i startuję na zawodach w sportach chwytanych. Trening siłowy od dzieciństwa był dla mnie uzupełnieniem dla sportu, pozwalającym na wzmocnienie i usprawnienie ciała a także poprawę zdrowia.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Trenerem zostałem podczas studiów, łącząc dwie pasje – sport i pedagogikę. Zaczynałem od prowadzenia treningów walki wręcz, z czasem coraz bardziej kierując swoje zainteresowania i specjalizacje w kierunku przygotowania motorycznego oraz treningu siłowego.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Po prostu możliwość interakcji z drugim człowiekiem.


  Mój największy sukces:

  Utrzymywanie się z pasji.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Dodawaj jak najwięcej spontanicznej aktywności fizycznej – chodzenie po schodach, spacery, dojazdy na rowerze. Z czasem z tych wyborów zbudują się nawyki :)


  Motto życiowe:


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Motywacja do ciągłego poszukiwania i weryfikowania wiedzy.


  Prywatnie:

  Lubię spacery z narzeczoną i naszym psem :)


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajka w różnej postaci.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Szybki shake okołotreningowy – banany, odżywka białkowa, cynamon i mocne espresso


  W przyszłości chciałbym:

  Dalej rozwijać się w tym, co robię.