Mateusz

Trener personalny

Prowadzi treningi w w McFit Pl. Zawiszy

DOŚWIADCZENIE

Sport uprawia od 6 roku życia, od 11 lat gra zawodowo w kajak polo. Od dwóch lat jest trenerem tego sportu, a także członkiem reprezentacji Polski. Certyfikowany instruktor kulturystyki, przeprowadził wiele metamorfoz - nie tylko redukcji tkanki tłuszczowej, ale także związanych z poprawą osiągów siłowych, wytrzymałościowych czy poprawą mobilności i powrotu do zdrowia po kontuzji.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Trening wytrzymałościowy
 • Trening funkcjonalny
 • Fizjoterapia
 • Mobilność i stabilizacja
 • Przygotowanie motoryczne
 • Trening w języku angielskim
 • SZKOLENIA

 • Student fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji
 • Certyfikowany instruktor kulturystyki
 • Kurs treningu funkcjonalnego
 • Technik masażysta
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od 6 roku życia, początkowo była to piłka nożna, a od 11. roku życia jest to kajak polo. W międzyczasie jako urozmaicenie treningu boksuje bądź wplatam w trening elementy kalisteniki.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Chciałem propagować kulturę fizyczną, zarażać innych pasją do sportu i promować sportowy tryb życia.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Najbardziej lubię pomagać im w realizacji ich celów, lubię jak dzięki mojej pracy zmieniają swój tryb życia, poprawiają swoją kondycję fizyczną, mają więcej energii do życia.


  Mój największy sukces:

  Mistrzostwo Polski i gra w kadrze narodowej


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Zwiększenie wysiłku w trakcie dnia, np. zamiast jazdy windą wchodzić po schodach.


  Motto życiowe:

  Nikt nie rodzi się mistrzem ale każdy może nim zostać


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Źródło motywacji. Dla nich staram się sam być jak najlepszym sportowcem i trenerem - by być dla nich przykładem.


  Prywatnie:

  Jestem dumny ze swojej babci która po wstawieniu endoprotezy biodra dzięki stosowaniu się do ćwiczeń jakie jej pokazałem wróciła do sprawności.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Jestem dumny z gry z orłem na piersi w reprezentacji Polski w kajak polo.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Płatki jaglane z owocami, miodem i białkiem.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Szybkie lody: 1 kg zamrożonych owoców (mango, brzoskwinie w kawałkach, maliny, truskawki), 500 g jogurtu, sok z 1 cytryny i odrobina syropu klonowego lub miodu, zmiksować wszystko razem i podawać zaraz po zmiksowaniu.


  W przyszłości chciałbym:

  Zająć się rehabilitacja i przygotowaniem motorycznym zawodowych sportowców.