Marcin

Trener presonalny

Prowadzi treningi w Calypso Arkadia

DOŚWIADCZENIE

Trenował sporty walki, trening siłowy i funkcjonalny. Debiutant zawodów kulturystycznych, w 2016 roku w kategorii do 70 kg. Obecnie pasjonat pracy z obciążeniem własnego ciała i zdrowego odżywiania.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Trening z obciążeniem własnego ciała
 • Trening funkcjonalny
 • Trening ukierunkowany na redukcję tkanki tłuszczowej
 • Trening ukierunkowany na poprawę sprawności wytrzymałości całego ciała
 • SZKOLENIA

 • Instruktor Sportu specjalność kulturystyka
 • Licencjat na kierunku Socjologia
 • Instruktor Sportu specjalność kulturystyka
 • Instruktor Aquacycling
 • Liczne staże i szkolenia z zakresu pracy z obciążeniem własnego ciała
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  0d 9 roku życia. Pierwsze 5 lat związany byłem z piłką nożną, następnie pojawiły się sztuki walki, a w póżniejszym etapie trening siłowy oraz kalinistyka. Sport stał się nieodłącznym elementem mego życia.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Na siłowni pierwszy raz znalazłem się w szkole średniej. Mimo dość sporej aktywności w wieku młodzieńczym, borykałem się z dość sporą nadwagą, wynikającą ze złych nawyków żywieniowych. Udało mi się wyprowadzić mój organizm na prostą drogę. Dlatego chcę również pomagać innym.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Satysfakcję moich podopiecznych w momencie, kiedy osiągają swój cel.


  Mój największy sukces:


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Pij dużo wody i dbaj o odpowiednią ilość warzyw w diecie.


  Motto życiowe:

  Chwała sprzyja odważnym.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Cenni i wartościowi ludzie, którym trzeba pomóc w osiągnięciu celu.


  Prywatnie:

  Pasjonat podróży, azjatyckiej kuchni i dobrej muzyki


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Jestem najbardziej dumny z sukcesu moich podopiecznych w osiągnięciu celu oraz mojej samorealizacj jako trener.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę z warzywami.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Koktail, że świeżych owoców.


  W przyszłości chciałbym:

  Dalej rozwijać się i doskonalić w tym, co kocham, aby być jeszcze lepszym trenerem.