Maciej

Trener Personalny

Prowadzi treningi w w Mokotów Zdrofit Mokotów Zdrofit Marynarska Calypso Galeria Mokotów

DOŚWIADCZENIE

Posiada specjalizacje trenera personalnego zrealizowaną na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończył studia magisterskie na AWF-ie. Od 2011 instruktor snowboardu oraz windsurfingu. W 2016 roku uzyskał uprawnienia UEFA, które umożliwiają prowadzenie drużyn piłkarskich. Z siłownią związany od blisko 6 lat, od 1,5 roku pracuje jako trener personalny.

SPECJALIZACJA

 • Redukcja
 • Trening wytrzymałościowo- siłowy
 • Trening funkcjonalny
 • Trening motoryczny (przygotowanie do zawodów, sportów drużynowych)
 • SZKOLENIA

 • Certyfikat uczestnictwa w konferencji PEI
 • Certyfikat Licencji UEFA C
 • Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu: Zapas Wiedzy w Treningu Personalnym
 • Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu: Mobilność i Stabilność - Levelup
 • Ukończony kurs Specjalizacja WINDSURFING
 • Ukończony kurs Specjalizacja SNOWBOARD
 • Ukończony kurs Specjalizacja STABILIZACJA i MOBILNOŚĆ
 • Budowa Jednostki Treningowej - Train Movement
 • Certyfikat uczestnictwa w konferencji SCIENCE4FOOTBALL CONGRESS
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Na siłowni trenuję od 6 lat, jednak już od najmłodszych lat związany byłem z różnymi dyscyplinami sportu.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Zamiłowanie do sportu przerodziło się w liczne specjalizacje, które udało mi się uzyskać podczas studiowania na Akademii Wychowania Fizycznego. Tam właśnie ukończyłem kurs na trenera personalnego.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Możliwość przekazania swojej wiedzy, która pomaga im zrealizować swoje cele. Bardzo budujące jest to kiedy zauważasz, że dzięki swojej pracy klient staje się szczęśliwszym człowiekiem.


  Mój największy sukces:


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Przekazałbym mu swoją wiedzę: jak szybko można zdrowo schudnąć, wkładając w to jedynie chęci i motywację :)


  Motto życiowe:

  „Trudno być doskonałym, ale trzeba do tego zmierzać"


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Kolejne wyzwanie, któremu sprostanie jest dla mnie wielką motywacją. Każdego podopiecznego traktuję w sposób indywidualny, odpowiednio dobierając ćwiczenia do jego możliwości.


  Prywatnie:

  Bardzo lubię łączyć pasję z pracą. Moim głównym hobby jest sport, który uprawiam w różnych postaciach w zależności od pory roku (windsurfing, snowboard, narty). Lubię podróżować i odkrywać nowe kultury, które bardzo mnie fascynują.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Płatki owsiane z owocami.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:


  W przyszłości chciałbym:

  Wciąż się rozwijać i uczęszczać na jak najwięcej szkoleń oraz kursów, aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami związanymi z treningiem.