Krzysztof

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Pl. Zawiszy

DOŚWIADCZENIE

W aktywności fizycznej od najmłodszych lat . Pasjonat kulturystyki od 2003 roku. Trening siłowy i kulturystyczny pod kątem kształtowania sylwetki od 12 lat.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Trening kulturystyczny
 • Modelowanie sylwetki
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Budowa masy mięśniowej
 • SZKOLENIA

 • Kurs Certyfikowanego Instruktora sportów siłowych i trenera personalnego w Centrum Szkoleniowym : Strefa Sportu Radosław Słodkiewicz
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od dziecka jestem aktywny fizycznie, rozpoczynając swoje aktywności od biegania, gry w piłkę czy jazdy na rowerze. Od 13 roku życia moją pasją jest kulturystyka, więc na początku były to treningi z użyciem własnej masy ciała pod kątem kształtowania sylwetki, a w późniejszym okresie trening kulturystyczno-siłowy.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Na siłowni pierwszy raz znalazłem się 13 lat temu, stosując różne metody treningowe. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem rósł też poziom wiedzy, która w coraz większym stopniu przekładała się na uzyskane efekty. Treningi na siłowni od zawsze sprawiały mi ogromną radość i dodawały energii. Po wielu latach treningów, chciałbym się z ludźmi podzielić swoim doświadczeniem, by również mogli czerpać radość z tych pozytywnych, pojawiających się w życiu zmian, które niesie ze sobą sport. Dlatego też zostałem trenerem.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Uśmiech na twarzy z powodu osiąganych rezultatów i zmiany oraz pokonywania własnych barier i ograniczeń


  Mój największy sukces:

  połączenie pasji i pracy w jednym. Szczęście jest wtedy gdy się je mnoży a sukces moich podopiecznych to dla mnie powód do tego szczęścia i satysfakcji.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Unikaj spożywania przetworzonych produktów, ogranicz cukry proste.


  Motto życiowe:

  Możesz dziś zacząć i podjąć próbę, by mieć życie jakiego pragniesz. Lub nie robić nic, by mieć takie jakiego nie chcesz.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Największa motywacja i powód do dumy.


  Prywatnie:

  Pasjonat zdrowego odżywiania, podróży oraz psychologii relacji i rozwoju osobistego.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Osiągniecia celu w kontekście zmiany sylwetki jaki sobie wyznaczyłem.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznice z łosiosem i rukolą.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Odżywka białkowa i wafle ryżowe z masłem orzechowym.


  W przyszłości chciałbym:

  Dalej poszerzać swoją wiedzę pod kątem modelowania sylwetki , treningu kulturystycznego i połączyć tą z dietetyką sportową