Klaudia

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Nowy Świat New Age Fitness

DOŚWIADCZENIE

Swoją przygodę z treningami rozpoczęłam 4 lata temu, z podopiecznymi współpracuję od roku.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Trening kondycyjny
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Budowanie masy mięśniowej
 • SZKOLENIA

 • Student Wyższej Szkoły Rehabilitacji
  w Warszawie na kierunku Dietetyka
 • Kurs Trenera Personalnego w Akademii Instruktorów Sportu S4
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ


  Informujemy, że podane przez Państwa dane będą przetwarzane przez FitAdept sp. z o.o. Aleje Ujazdowskie 16/60, 00-478 Warszawa w celach związanych z marketingiem.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Swoje treningi rozpoczęłam 4 lata temu. Początki nie były trudne, jednak były dość zabawne. Nie miałam pieniędzy, ani na siłownię, ani na jakikolwiek sprzęt. Przybiłam w pobliskim lesie rurkę, do dwóch drzew, stwarzając sobie warunki do podciągania się ;) Kiedy już udało mi się znaleźć na siłowni, okazało się, że nie ma w niej żadnego trenera. Do wszystkiego musiałam dojść sama, wykorzystując własne czucie mięśniowe i ku zaskoczeniu, wyszło mi to bardzo dobrze oraz obyło się bez kontuzji :)


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Pokochałam to co robię. Z własnego doświadczenia wiem, ile czasu zajmuje dojście do wszystkiego samodzielnie. Chcę ułatwić to wszystkim, którzy zdecydują się na trening ze mną. Podzielić się doświadczeniem, nakierowując na właściwą drogę i wspólnie cieszyć się rezultatami.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Przyjacielską relację między trenerem, a podopiecznym.


  Mój największy sukces:

  "Dziękuję"- kiedy słyszę to od mojego podopiecznego, czuję, że wykonałam kawał dobrej roboty. Nie mam największego sukcesu - każda osoba, z którą wypracowaliśmy chociaż minimalny progres, jest moim sukcesem.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Jeżeli masz napady głodu, pij yerba mate- daje duże uczucie sytości.


  Motto życiowe:

  Żyj intensywnie, umieraj z historią.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  ...ogromna motywacja! Ich wielka determinacja sprawia, że po każdym treningu z nimi, mam ochotę zrobić swój trening - nawet jeżeli nie miałam go w planach :) Poza tym to moi dobrzy znajomi, z którymi często rozmawiam na tematy poza treningowe.


  Prywatnie:

  Miłośniczka literatury (dosłownie mol książkowy - jeżeli zaczniesz temat książek, na treningu, to już z niego nie wyjdziesz :D ) i filmów grozy.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Ogromy postęp mojej podopiecznej, która nie była w stanie zrobić przysiadu z pomocą TRX. Udało nam się dojść do tego, że obecnie robi przysiad z małym obciążeniem.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Dietetyczne "placki tiramisu"- po przepis proszę się zgłaszać osobiście.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Podgrzej trochę mleka, dodaj odżywkę białkową (najlepiej o smaku karmelu) i dolej wcześniej zaparzoną kawę. Zrobicie w ten sposób kawę, jak z popularnych kawiarni!


  W przyszłości chciałbym:

  Pogłębiać swoją wiedzę w zakresie dietetyki, trenerstwa i przede wszystkim na temat problemów zdrowotnych, z którymi spotykam się na siłowni.