Karol

Trener personalny

Prowadzi treningi w

DOŚWIADCZENIE

Pracę jako instruktor oraz trener personalny rozpoczął 4 lata temu na siłowni w Londynie. Wcześniej przez 10 lat rozwijał swoje umiejętności piłkarskie w londyńskich klubach grając na poziomie semi-pro. Jako trener stara się, aby klient nie tylko osiągnął swój cel, ale przede wszystkim, aby treningi stały się dla niego przyjemnością i odskocznią od codzienności.

SPECJALIZACJA

 • Trening w języku angielskim
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Budowanie masy mięśniowej
 • Rekompozycja ciała
 • Trening siłowy
 • SZKOLENIA

 • ACTIVE IQ Level 2 Certificate in Fitness Instructing
 • ACTIVE IQ Level 3 Certificate in Personal Training
 • A-Level in Physical Education and Sports Science
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od małego wiązałem swoje życie ze sportem - początkowo z tenisem stołowym, a następnie piłką nożną. Dzięki ciężkiej pracy w wieku 16 lat udało mi się dotrzeć do poziomu semi-pro, niestety przez powracające kontuzje byłem zmuszony zrezygnować z regularnej gry. Potrzebowałem nowej pasji w życiu, którą na szczęście odnalazłem na siłowni. Ważąc jedyne 63 kg przy wzroście 187 cm rozpocząłem swoją przygodę z treningiem siłowym.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Podczas miesięcznego ”work experience” w liceum rozpocząłem pracę na pobliskiej siłowni. Po zakończonych praktykach otrzymałem ofertę pracy na recepcji. Szybko awansowałem na stanowisko instruktora siłowni i zapragnąłem zostać trenerem personalnym.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Widzieć nie tylko ich przemianę fizyczną, ale także zmianę trybu życia i poprawę samopoczucia.


  Mój największy sukces:

  Odkrycie swojej pasji życiowej i połączenie jej z pracą.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Używaj mniejszych talerzy, w ten sposób oszukasz swój mózg i będziesz miał wrażenie, że zjadłeś więcej.


  Motto życiowe:

  Be yourself, because an original is always worth more than a copy.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Motywacja do ciągłego rozwoju i pogłębiania wiedzy.


  Prywatnie:

  Wieczny optymista, miłośnik seriali i poszukiwacz najlepszego burgera w Polsce.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Jestem najbardziej dumny z mojego klienta, który po zgubieniu 20 nadprogramowych kilogramów pierwszy raz zobaczył kaloryfer na swoim brzuchu.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Białkowe pankejki ze świeżymi owocami .


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Płatki owsiane, odżywka białkowa, świeże lub mrożone owoce oraz mleko migdałowe. Wkładamy wszystko do blendera i gotowe 😊


  W przyszłości chciałbym:

  Wystąpić na zawodach kulturystycznych oraz wziąć udział w Ultra Runmageddon.