Karol

Trener personalny

Prowadzi treningi w Calypso Galeria Mokotów Calypso Adgar Postępu

*Pierwszy Trening diagnostyczny za 50 zł

DOŚWIADCZENIE

Pasjonat sportów sylwetkowych, wcześniej przez 10 lat zawodnik plywania. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy z klientami na siłowni oraz w trakcie studiów. Jego indywidualne i fachowe podejście do każdego podopiecznego pomoże przestać błądzić wokół nieodpowiednich diet i treningów, a wymarzona sylwetka to tylko kwestią czasu!

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Trening funkcjonalny
 • Trening ukierunkowany na poprawę sprawności i kondycji
 • Budowa masy mięśniowej
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Dietetyka sportowa i suplementacja
 • SZKOLENIA

 • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
 • Trener personalny Akademii Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego
 • Instruktor pływania Polskiego Związku Pływania
 • Ratownik WOPR
 • Certyfikat szkolenia z optymalizacji suplementacji w sporcie Health Body Academy
 • Szkolenie „Trening i Dieta - Zaburzenia tarczycy i metabolizmu węglowodanów”
 • KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od zawsze :) W wieku 7 lat zacząłem trenować pływanie. Szybko mi się to spodobało, więc dołączyłem do klasy sportowej, w której trenowałem przez kolejne 10 lat. Równolegle uczęszczałem również na zajęcia z karate i taekwondo, jednak ostatecznie musiałem zdecydować się tylko na pływanie. Po zakończeniu kariery pływackiej miałem 2-letnią przerwę od sportu wyczynowego, po której postanowiłem znów na poważnie zacząć uprawiać sport i wybrałem siłownię, przy czym trwam aż do dziś.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Po zakończeniu szkoły średniej i rozpoczęciu studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie stwierdziłem, że treningi na siłowni są dla mnie czymś więcej, niż tylko treningami. Postanowiłem pogłębić swoją wiedzę jeszcze bardziej, by móc dzielić się z innymi swoją pasją.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Dobry kontakt i szczere relacje. Uważam, że mimo indywidualnego podejścia do podopiecznego musi być też zdrowa i szczera relacja, która pozwoli na wspólne realizowanie celu. Uwielbiam również nowe wyzwania, którym muszę stawić czoła w trakcie treningów, ponieważ to właśnie one pozwalają mi na dalszy rozwój.


  Mój największy sukces:

  Moim największym sukcesem jest to, że jestem tu gdzie jestem :)


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Najważniejsza jest wytrwałość i determinacja. Jeśli dasz sobie czas, to na pewno osiągniesz zamierzony efekt. Jeśli chwilowo brakuje ci motywacji, spójrz wstecz i zobacz, ile już osiągnąłeś!!


  Motto życiowe:

  Masz to, co sam sobie wypracujesz :)


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Są dla mnie przyjaciółmi. Trening nie musi stanowić przykrego obowiązku, tylko przyjemność i upust emocji po całym dniu. Podopieczni są również dla mnie bodźcem do dalszego rozwoju i zdobywania wiedzy, dzięki nim chcę być lepszym człowiekiem i trenerem.


  Prywatnie:

  Uwielbiam wszystkie możliwe formy sportu, nie tylko wodne i związane z siłownią. Ciekawostki na temat człowieka są czymś, co mnie bardzo interesuje. W wolnym czasie chętnie podróżuję, słucham muzyki i gram w gry wideo.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Skończyłem pisać pracę dyplomową :)


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Na dobry początek dnia, zawsze jajecznica z kabanosami, szczypiorkiem i waflami ryżowymi.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:


  W przyszłości chciałbym:

  Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę w zakresie sportów sylwetkowych, dietetyki sportowej i fizjoterapii. Wiem, że wiedza w tym zakresie umożliwi mi bycie jak najlepszym w tym co robię, a także będę w stanie pomagać sobie i swoim bliskim. Chciałbym w przyszłości połączyć ze sobą pracę jako trener na siłowni i instruktor pływania.