Kamil

Trener Personalny

Prowadzi treningi w Calypso Wilanów Calypso Ursynów ul. Puławska 427

DOŚWIADCZENIE

Certyfikowany trener personalny, uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu, w treningach wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjoterapii, związany ze sportem od dziecka.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Trening funkcjonalny
 • Fizjoterapia
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Budowa masy mięśniowej
 • SZKOLENIA

 • Trener Personalny
 • Instruktor Treningu Funkcjonalnego
 • Metodyka Treningu Kettlebell
 • Trening Cross
 • Trening Siłowy
 • Dietetyka i suplementacja
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Można powiedzieć, że sport był obecny w moim życiu od dziecka. Początkowo przez 3 lata trenowałem piłkę nożną, następnie przez ponad 4 lata siatkówkę, a obecnie trenuję boks. W szkole średniej postanowiłem udać się na siłownię i śmiało mogę powiedzieć, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. W ten oto sposób narodziła się moja pasja, którą pragnę się dalej zajmować.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Podczas pierwszych wizyt na siłowni wiedziałem, że to właśnie tym pragnę się zajmować w życiu. Już na samym początku zacząłem się rozwijać w tym kierunku, co kontynuuje do dzisiaj. Uwielbiam obserwować jak zmieniają się sylwetki oraz codzienne nawyki życiowe moich podopiecznych. Właśnie to mnie najbardziej motywuje do pracy jako trener personalny.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Uśmiech po ciężkich wspólnych treningach oraz zarażanie podopiecznych pasją do wszelkiej aktywności fizycznej


  Mój największy sukces:

  Każdy cel, który udało się zrealizować moim podopiecznym.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  W ciepłe miesiące wybór roweru, rolek bądź spacerów zamiast samochodów na niewielkie odległości


  Motto życiowe:

  „Podejmując nowe wyzwania, odkrywamy w sobie umiejętności, których istnienia nigdy nie podejrzewaliśmy.”


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Przyjaciele, którym pragnę nieustannie pomagać w osiąganiu wymarzonych celów.


  Prywatnie:

  Miłośnik sportów drużynowych jak i indywidualnych z dużym naciskiem na piłkę nożną, siatkówkę oraz sztuki walki, podróżowania po świecie, poznawania nowych kultur.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Dołączenia do rodziny FitAdept


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę na boczku


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Shake w postaci mleka kokosowego, odżywki białkowej, świeżych owoców oraz dodatkowo garstka orzechów


  W przyszłości chciałbym:

  Stale rozwijać się jako trener personalny i dalej motywować ludzi do działania