Kamil

Trener personalny

Prowadzi treningi w

DOŚWIADCZENIE

Trener personalny, trener BLACKROLL oraz student fizjoterapii. Interesuje się zdrowym odżywianiem odkąd w wieku 16 lat rozpoczął walkę o swoje zdrowie. Jego pierwszym prawdziwym sukcesem było wyjście z otyłości. Szczególną uwagę poświęca ogólnemu rozwojowi ciała na wielu płaszczyznach. W dzieciństwie przez 3 lata trenował Judo, od 7 lat interesuję się ćwiczeniami siłowymi. Obecnie jego największą miłością są sztuki walki, które trenuje od 2013 roku.

SPECJALIZACJA

 • Trening ogólnorozwojowy
 • Redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała
 • Trening pod sztuki walki
 • Zwiększanie siły i dynamiki
 • Poprawa kondycji i koordynacji ruchowej
 • Rozciąganie i poprawa mobilności
 • Zdrowe odżywianie
 • SZKOLENIA

 • Student Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku Fizjoterapia
 • Szkolenie Trener Personalny Athlete Performance
 • Certyfikowany Trener BLACKROLL
 • Certyfikat IFAA Personal Trainer
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Pierwsze kroki na ścieżce sportu stawiałem w wieku 10 lat kiedy zacząłem trenować Judo. Trening siłowy i pokonywanie własnych słabości były ze mną od zawsze i tydzień po moich 16 urodzinach z maty przeniosły mnie do siłowni. Wraz z wiekiem zacząłem interesować się rozwojem ogólnym i obieraniem nowych dróg. Elementy gimnastyki i kalisteniki z czasem stały się nieodzowną częścią moich treningów. Chęć rywalizacji sprowadziła mnie z powrotem na matę i w wieku 17 lat moją nową miłością zostały sztuki walki – Muay Thai, Kick boxing i boks, które trenuję do dziś. Zawsze starałem się być samowystarczalny i pogłębiać swoją wiedzę, a z czasem pojawił się plan by w przyszłości zostać trenerem, fizjoterapeutą i dietetykiem.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Sport pozwolił mi poznać wiele pozytywnych osób. Dzięki niemu nauczyłem się samodyscypliny oraz walki ze swoimi słabościami. Hobby zmieniło się w pasję, a pasja w miłość. Pragnienie pokazania innym, jak sport odmienił moje życie oraz chęć pomocy w realizacji ich celów zrodziły u mnie marzenie o byciu trenerem.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Obustronne zaangażowanie.


  Mój największy sukces:

  Wyjście z otyłości.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Licz kalorie i kroki.


  Motto życiowe:

  Mów co myślisz, myśl co robisz, rób co mówisz.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Motor napędowy do dalszego rozwoju.


  Prywatnie:

  Miłośnik książek i kina oraz pilny student. Kocham pogłębiać swoją wiedzę na wielu płaszczyznach.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Rozpocząłem naukę tańca towarzyskiego.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Brązowy ryż z jabłkiem i cynamonem oraz odżywkę białkową z mlekiem.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Shake proteinowy: mleko, mrożone maliny i odżywka białkowa – wszystko blendujemy i pijemy.


  W przyszłości chciałbym:

  Być trenerem, fizjoterapeutą i dietetykiem, by móc pomagać innym w poprawie jakości ich życia.