Julia

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Promenada Fabryka Formy Rondo ONZ

DOŚWIADCZENIE

Zawodniczka pierwszoligowego zespołu piłki ręcznej WKPR Wesoła. Od 12 lat trenuje piłkę ręczną, całe życie związana ze sportem, pasjonatka treningu siłowego. Treningi personalne prowadzi od ponad roku.

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny
 • Przygotowanie motoryczne
 • Trening zdrowotny
 • Redukcja tkanki tłuszczowej i poprawa sylwetki
 • Kształotwanie nawyków życieniowych i zdrowego stylu życia
 • SZKOLENIA

 • Absolwentka studiów pierwszego stopnia na
  AWF w Warszawie, kierunek Wychowanie Fizyczne i studentka studiów magisterskich tegoż kierunku;
 • Instruktor Siłowni akademii S4
 • Szkolenie EPI NCSC phase 1 - przygotowanie motoryczne
 • Warsztat LevelUp "Mobilność i stabilność"
 • Budowa Jednostki Treningowej - Train Movement
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od 9. roku życia. Do dziś jestem związana z piłką ręczną. Obecnie jestem zawodniczką pierwszoligowego zespołu AZS-AWF Warszawa.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Różnorodne metody i formy treningu poznawałam przez całą swoją karierę sportową. Moja przygoda z treningiem siłowym zaczęła się naturalnie, kiedy jako zawodniczka osiągnęłam odpowiedni wiek. Z biegiem czasu dobrze dobrana dieta zaczęła być dla mnie nieodłącznym elementem życia. Doświadczenia te sprawiły, że postanowiłam swoją przyszłość związać ze sportem jako trener przygotowania motorycznego oraz trener osobisty. Aby zrealizować ten cel, rozpoczęłam studia na Warszawskim AWF. Wiedza zdobyta na uczelni oraz podczas szkoleń pozwoliła mi rozpocząć pracę jako trener w 2016 roku.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Porozumienie pomiędzy trenerem a podopiecznym - co w efekcie prowadzi do osiągnięcia wspólnie obranego celu.


  Mój największy sukces:

  W tej chwili - osiągnięcie celu jakim było wykonywanie zawodu trenera. Najwięsze sukcesy jeszcze przede mną ;)


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Zrezygnuj z picia słodkich napojów i soków, pij odpowiednie ilości wody mineralnej.


  Motto życiowe:

  Zacznij pracę nad sobą dziś - podziękujesz sobie jutro.


  Moi podopieczni to dla mnie...


  Prywatnie:

  Pasjonatka podróży, snowboardu, rowerów. Angażuję się w 100% we wszystko co robię, jestem ambitna, lubię wyzwania.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Shake z masłem orzechowym, mrożonym bananem, odżywką białkową, mlekiem migdałowym i cynamonem.


  W przyszłości chciałbym:

  Nieustannie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.