Jean

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Nowy Świat

DOŚWIADCZENIE

Trener personalny z 6-letnim doświadczeniem, certyfikowany instruktor kulturystyki. Finalista konkursu fitLOOK, uczestnik Debiutów Kulturystycznych oraz Mistrzostw Polski Fitness. Doświadczenie zdobywał w prestiżowych klubach fitness w Polsce i za granicą oraz prowadząc własną działalność. Trenował m.in. piłkę nożną i sporty walki, od 10 lat trenuje na siłowni.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Modelowanie sylwetki
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Budowa masy mięśniowej
 • Edukacja w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych
 • SZKOLENIA

 • Certyfikowany Instruktor kulturystyki Polskiej Akademii Sportu
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Sport zacząłem uprawiać w wieku 9 lat. Przez dziesięć lat grałem w piłkę nożną. Kilka lat uprawiałem też sporty walki – boks, kickboxing, krav maga. Od 10 lat interesuję się treningiem siłowym i kulturystycznym, co zaowocowało startami w zawodach fitness. Staram się łączyć cechy różnych programów treningowych, aby przede wszystkim czuć satysfakcję i radość z ćwiczeń.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Sport i trening na siłowni bardzo pozytywnie wpłynął na całe moje życie. Po kilku latach wciągnął mnie na tyle mocno, że postanowiłem zrobić krok na przód i powalczyć także o przemiany u innych. Przy okazji w dalszym ciągu bardzo się rozwijam.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Codziennie staję się innym człowiekiem dzięki temu, jakich ludzi spotykam. Różne doświadczenia życiowe poszerzają moje horyzonty.


  Mój największy sukces:

  Gdy uda mi się zachęcić podopiecznego do wyrobienia zdrowych nawyków i postawy nie tylko na jeden sezon.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Pokazuje, jak przetrwać dzień i uniknąć fast foodów (nawet jeśli nie przygotowało się posiłków i pracuje się w korporacji :))


  Motto życiowe:

  Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Największe wyzwanie.


  Prywatnie:

  Uwielbiam podróżować, poznawać inne style życia i kultury.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Omlet z boczkiem i warzywami.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  W biurze lub w biegu - dwa kawałki gorzkiej czekolady 80% i garść suszonej żurawiny :)


  W przyszłości chciałbym:

  Odwiedzić każdy kontynent. Trzy już za mną :)