Jakub

Trener personalny

Prowadzi treningi w Fabryka Formy Rondo ONZ Calypso Galeria Północna Calypso Białołęka Calypso Targówek

DOŚWIADCZENIE

Za czasów liceum i studiów trenował piłkę ręczną i grał na poziomie 2 ligi. Sportami siłowymi zainteresował się dzięki kolegom około 4 lata temu i od tamtej pory samodzielnie poszukuje wiedzy i coraz to nowszych i skuteczniejszych metod i ciekawostek treningowych. Pracuje jako trener od 2,5 roku, a dodatkowo jest instruktorem snowboardu. Oprócz kompleksowej przebudowy sylwetki czy poprawy i korekcji wad postawy ciała przygotuje Cię też do sezonu piłki ręcznej bądź zimowego wypadu w góry. Dobierze też ewentualną suplementację czy wskazówki dotyczące diety i pomoże ustalić i zrealizować cele i postanowienia.

SPECJALIZACJA

 • Rekompozycja sylwetki
 • Trening siłowy
 • Poprawa i korekcja wad postawy ciała
 • Przygotowanie do sportów zimowych
 • SZKOLENIA

 • Licencjat na kierunku Sport na AWF w Warszawie
 • Kurs na trenera personalnego z elementami dietetyki i suplementacji w S4
 • Szkolenie z suplementacji
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Trenuję od 13 roku życia. Przez długi czas piłkę ręczną, w której podczas studiów byłem w 2. lidze. Trening siłowy występował jako dodatek, ale od 4 lat siłownia jest moim drugim domem. Od 2,5 roku współpracuję z ludźmi jako trener personalny.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Na siłowni znalazłam się pierwszy raz 5 lat temu, początkowo bez żadnej wiedzy, ale z czasem nabywałem coraz to nowe umiejętności i przyswajałem nową wiedzę. Bardzo szybko stało się to moją pasją i mogę bez zawahania stwierdzić, że trenowanie siebie i innych jest czymś, w czym czuję się najlepszy. Stale poszerzam wiedzę o nowe metody i triki, tak aby trening ze mną był ciekawy, ale też bezpieczny.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Kontakt z drugim człowiekiem oraz pomoc w osiąganiu celów i nabieraniu pewności siebie.


  Mój największy sukces:

  Zmiana trybu życia u samego siebie oraz u moich podopiecznych, jak też to, że mogę robić w pracy to, co kocham i przysługiwać się innym.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Rotuj węglowodanami, a na treningu pamiętaj o poprawnej technice.


  Motto życiowe:

  “Walcz do końca, nawet jeśli od początku stoisz na straconej pozycji.”


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Osoby, którym chcę pomóc osiągać ich własne cele, marzenia, z którymi mogę przełamywać bariery. Ale są to również ludzie ważni w moim życiu, których szanuję i zżywam się spędzając czas.


  Prywatnie:

  Pasjonat sportów, lubiący wysiłek fizyczny, ale też kinoman, gracz i człowiek interesujący się światem i innymi kulturami.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Moich małych zwycięstw i rozwoju osobistego oraz z efektów mojej podopiecznej dotyczących treningów i żywienia.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę z boczkiem bądź kiełbaskami.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Omlecik z bananem, wiórkami kokosowymi i nasionami chia


  W przyszłości chciałbym:

  Dalej poszerzać swoją wiedzę i stworzyć świadomą, szczęśliwą społeczność fitness ze zdrowym zbalansowanym podejściem.