Hanna

Trener personalny

Prowadzi treningi w City Fit Rondo ONZ Fabryka Formy Rondo ONZ

DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Wydziału Geografii Uniwersytetu Warszawskiego i dyplomowana trenerka personalna z ogromnym zamiłowaniem do podróżowania i poznawania nowych form aktywności fizycznej. Człowiek stanowi dla niej nieustanne źródło inspiracji, co doskonale odzwierciedlają prowadzone przez nią treningi, dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego podopiecznego. Specjalizuje się przede wszystkim w treningu siłowym, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii mięśniowych, i kształtowaniu kobiecej sylwetki.

SPECJALIZACJA

 • Budowanie masy mięśniowej
 • Poprawa kondycji
 • Kształtowanie proporcjonalnej sylwetki
 • Trening kalisteniczny, opierający się na ćwiczeniach z własną masą ciała
 • SZKOLENIA

  Trener Personalny Athlete Performance pod patronatem IFAA:

 • Międzynarodowy certyfikat IFAA Personal Trainer,
 • Certyfikat Athlete Performance Trener Personalny,
 • Certyfikat Blackroll Polska (z zakresu podstawowych technik SMT)
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Moja miłość do sportu przybierała różne formy od najmłodszych lat. Judo, pływanie, akrobatyka sportowa czy taniec nowoczesny – to tylko kilka dyscyplin, które zapoczątkowały moją trwającą do dziś przygodę z aktywnością fizyczną.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Myśl o zostaniu trenerką personalną zakiełkowała w mojej głowie 3 lata temu. Nieco wcześniej, pod opieką brata - trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem - zaczęłam świadomie kształtować własną sylwetkę. Na siłowni, podczas obserwacji ćwiczących, zrozumiałam jak ważne jest przywiązywanie wagi do techniki wykonywanych ruchów. Praca w roli trenera personalnego daje mi nie tylko osobistą satysfakcję z monitorowania postępów swoich podopiecznych, lecz także poczucie, że robię kolejny krok w kierunku kształtowania świadomości – zarówno swojej, jak i innych amatorów sportu - związanej z aktywnością fizyczną.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Możliwość obserwacji postępów swoich podopiecznych.


  Mój największy sukces:


  Trik, który polecam podopiecznym:


  Motto życiowe:

  Eat, chill and love


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Niewyczerpane źródło motywacji do działania.


  Prywatnie:

  Miłośniczka podróżowania, cukinii i Audrey Hepburn.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Tosty z zielonym pesto, mozzarellą i pomidorkiem.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Podsmażane banany z cynamonem i kakao


  W przyszłości chciałbym:

  Przejechać wzdłuż i zwiedzić Afrykę.