Ewelina

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Wołoska

DOŚWIADCZENIE

Ze sportem związana 14 lat. Przez 5 lat prowadziła własny klub sportowy, trenowała crossfit, muay thai, fitness i jazdę na elitarnych rowerach stacjonarnych Wattbike. Ukończyła Technologię Chemiczną, ale już w trakcie studiów oddawała się swojej pasji i tak jest do dzisiaj.

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny
 • Trening siłowy
 • Crossfit
 • Trening ukierunkowany na redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę kondycji - poprawę zdrowia i sylwetki
 • Trening w języku hiszpańskim
 • SZKOLENIA

 • CrossFit Level 1 Trainer (CF-L1)
 • Instruktor kulturystyki i ćwiczeń siłowych, Polska Akademia Sportu
 • Specjalista do zwalczania otyłości - Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness "Sylwetka"
 • Specjalista w zakresie budowania definicji mięśniowej - Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness "Sylwetka"
 • Specjalista do spraw żywienia i suplementacji - Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness "Sylwetka"
 • Studia na Wydziale Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa, kierunek Technologia Chemiczna na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistcznym w Radomiu
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od 15 lat - sport towarzyszył mi od najmłodszych lat!


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Już będąc dzieckiem wiedziałam, że swoją pracę chcę w przyszłości wiązać z "robieniem czegoś" dla ludzi, tj. z pomaganiem, leczeniem, sprawianiem, że bedą czuć się lepiej Jednym słowem - z czymś humanitarnym. Praca trenera łączy w sobie wszystkie te pierwiastki, a ja czuję się szczęśliwa, mogąc spełniać swoją misję. Medycyna, na którą zdawałam, nie była mi pisana, a w trakcie studiów chemicznych poznałam swojego męża, który wciągnął mnie w świat sportu i tak nim zaraził, że jestem w tym świecie do dziś. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję w treningach ze swoimi podopiecznymi.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Szczere i naturalne relacje.


  Mój największy sukces:

  Nie lubię tego słowa.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Raczej porada życiowa :) Unikaj rutyny we wszystkim co robisz, na szczęście nie grozi ci ona na treningu ze mną :)


  Motto życiowe:

  Nigdy nie odmawiaj pomocy jeśli możesz pomóc!


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Wyjątkowe osoby - jednostki, do których podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem.


  Prywatnie:

  Bezpośrednia, empatyczna i świadoma swojej kobiecości. Im jestem starsza tym czuję się młodsza ;). Jestem pasjonatką języka hiszpańskiego i kultury krajów hiszpańskojęzycznych, Espero que sea tu entrenadora!


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Jeśli spotkamy się razem na treningu - będę najbardziej dumna z Ciebie!


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Sałatka z tuńczykiem i awokado, sałata, papryka, pomidor, cebula.


  W przyszłości chciałbym:

  Nie wybiegam w przyszłość, myślę o tym i doceniam to co jest tu i teraz.