Darek

Trener personalny

Prowadzi treningi w City Fit Rondo ONZ Calypso Warsaw Spire Calypso Ochota Adgar

DOŚWIADCZENIE

Magister Ekonomii. 13 lat doświadczenia w treningu siłowym, w tym 3 lata pracy z podopiecznymi. Przez 5 lat trenował sztuki walki w tym m. in. Karate Kyokushin, MMA oraz Boks. Jest wielokrotnym reprezentantem Polski w kulturystyce z tytułami Mistrza Europy oraz Mistrza Polski.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowo - sylwetkowy
 • Trening kondycyjno - motoryczny
 • Metamorfozy sylwetki - redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Trening ogólnorozwojowy ukierunkowany na poprawę stanu zdrowia i lepsze samopoczucie
 • Trening z osobami niepełnosprawnymi i młodzieżą
 • Budowanie wysokiej samooceny i pewności siebie
 • Dietetyka sportowa
 • SZKOLENIA

 • Certyfikat Instruktora Rekreacji Ruchowej
 • Certyfikat Trenera Personalnego
 • Szkolenia Athlete Performance pod patronatem IFAA
 • Kurs Pierwszej Pomocy
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Sport uprawiam od dziecka. Zaczynałem od lekkiej atletyki, poprzez piłkę nożną i sporty walki. Przygodę z treningiem siłowym zacząłem 13 lat temu i kontynuuję ją do dzisiaj z sukcesami własnymi i moich podopiecznych.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Od zawsze interesowałem się dietetyką i metodyką ćwiczeń siłowo-sylwetkowych. Po wielu latach doświadczeń postanowiłem spróbować swoich sił w zawodach sylwetkowych oraz ukończyłem kurs trenera personalnego, żeby pomagać innym osobom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Przyjazną atmosferę, zaangażowanie połączone z satysfakcją i radością z ćwiczeń.


  Mój największy sukces:

  Proces, który udało mi się przejść i dzięki któremu zdobyłem tytuł Mistrza Europy w kulturystyce.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Wizualizuj swój sukces i uwierz w niego - dzięki temu go osiągniesz.


  Motto życiowe:

  Żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Powód do dumy i motywacja do bycia jak najlepszym trenerem.


  Prywatnie:

  Jestem dobrym tancerzem i bardzo towarzyską osobą z łatwością nawiązywania kontaktów.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Rozpocząłem projekt, który powinienem zacząć dwa lata wcześniej.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Płatki kukurydziane z jabłkami i cynamonem oraz odżywką białkową.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Płatki kukurydziane z jabłkami, bananem i cynamonem zalewamy odżywką białkową na wodzie z dwiema łyżkami oleju kokosowego - szybkie, smaczne i pełnowartościowe musli.


  W przyszłości chciałbym:

  Zająć się osteopatią oraz zdobyć tytuł Mistrza Świata w kulturystyce.