Aron

Trener personalny

Prowadzi treningi w City Fit CH Targówek Exo Fitness Marki

DOŚWIADCZENIE

W sporcie od dziecka. Na siłowni - 10 lat. Akademia Mistrzostwa Sportowego. Ekspert m. in. w budowaniu siły, poprawie kondycji i kształtowaniu sylwetki (redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała). Zapraszam do współpracy.

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny i poprawa mobilności
 • Trening siłowy
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Budowa masy mięśniowej
 • Naprawa wzorców ruchowych, modelowanie i kształtowanie sylwetki
 • SZKOLENIA

 • Akademia Mistrzostwa Sportowego
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS we Wrocławiu)
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Od 18 roku życia.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Nie można być zadowolonym tylko z własnego wyglądu. Byłoby to egoistyczne. Trzeba pomóc również innym osiągać wymarzone cele. Postanowiłem więc połączyć pasję z pożytecznym, czyli z pracą, przekazując innym zdobytą wiedzę, dzieląc się z innymi swoim doświadczeniem i patrząc jak osiągamy wspólnie sukces.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Dobrą energię. Zaangażowanie. Uśmiech na twarzy po zakończonym treningu i to spojrzenie – niemy wyraz podziękowania za dostarczoną dawkę endorfin. Wspólne, sukcesywne dochodzenie do wyznaczonych celów.


  Mój największy sukces:

  Wymodelowanie sylwetki na taką, o jakiej zawsze marzyłem bez używania suplementacji i ze zróżnicowaną dietą (czyt. jedząc to, co chciałem).


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Po treningu do butów wsadź torebki herbaty. Dzięki nim pozbędziesz się brzydkiego zapachu.


  Motto życiowe:

  „Zacznij tam gdzie jesteś. Użyj tego co masz! Zrób to, co możesz!” "Nieważne, jak mocno uderzasz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu”.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Wyzwanie. Każdy klient to dla mnie odrębna jednostka, do której podchodzę z pełnym zaangażowaniem, indywidualnie. Swoją pracę opieram na zdobytej wiedzy i doświadczeniu oraz uważnej obserwacji klienta celem szybkiego rozwoju, nie narzucając z góry ustalonych schematów ćwiczeń, lecz dopasowując je do szeroko pojętych predyspozycji klienta.


  Prywatnie:

  Lektor radiowo-telewizyjny oraz własna działalność artystyczna. Pasjonat z dziedziny astrofizyki.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Konsekwencji swoich działań, zrealizowaniu wszystkich celów wytyczonych na miesiąc przed.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  To na co mam ochotę – liczy się intensywny trening (przynajmniej u mnie).


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Chipsy z jarmużu. Zielone liście są źródłem witaminy A i C, a także wapnia i antyoksydantów. Umyj jarmuż, następnie podziel na mniejsze kawałki. Skropl oliwą z oliwek i posyp przyprawami, np. ziołami prowansalskimi i czerwoną papryką. Po około 20 minutach w piekarniku otrzymasz chrupiącą przekąskę pełną witamin :)


  W przyszłości chciałbym:

  Na pewno nigdy się nie cofać. Ewentualnie zatrzymać się, ale tak tylko na chwilę w ramach refleksji i mądrych decyzji. Iść do przodu i ciągle mówić, że jest jeszcze tyle do zdobycia.