Arkadiusz

Trener Personalny

Prowadzi treningi w McFit Nowy Świat McFit Media Markt

DOŚWIADCZENIE

Arkadiusz treningami z podopiecznymi zajmuję się od blisko 5 lat, a całą swoją wiedzę opiera o poparte naukowo badania. Jako trener posiada wielu podopiecznych głównie chcących pozbyć sie nadmiernej tkanki tłuszczowej, ale nie tylko. Jest także autorem publikacji na temat suplementacji oraz treningu. Ekspert w dziedzinie budowania masy mięśniowej oraz redukowania tkanki tłuszczowej. Specjalista z zakresu dietetyki. Ludzki organizm nie ma przed nim tajemnic, dlatego jego podopieczni osiągają zaskakujące wyniki.

SPECJALIZACJA

 • Trening funkcjonalny
 • Trening ogólnorozwojowy ukierunkowany na poprawę zdrowia
 • Poprawa kondycji
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Edukacja w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych
 • SZKOLENIA

 • Licencjat na kierunku Wychowanie fizyczne
 • Studia magisterskie na kierunku Wychowanie Fizyczne,specjalizacja : trener przygotowania motorycznego
 • Kurs instruktora kulturystyki w Akademi Instruktorów Sportu S4
 • Kurs Dietetyki i Suplementacji w PAKiS
 • Szkolenie Trening funkcjonalnego w Academy of Sport Education
 • Szkolenie „Optymalizacja diety u kobiet i mężczyzn” Candoit
 • Szkolenie Kettlebells Instytut Edukacji i Sportu
 • Szkolenie cross trening LEVEL 2 Instytut Edukacji i Sportu
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Treningiem siłowym zainteresowałem się około 7 lat temu, gdy byłem jeszcze w liceum. Od 5 lat na siłowni spędzam wiecej czasu niż w domu.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Od zawsze chciałem być trenerem personalnym. Po kilku latach ćwiczeń zrobiłem uprawnienia trenerskie, co ziściło jedno z moich marzeń.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Możliwość wpływania na poprawę życia podopiecznego.


  Mój największy sukces:

  Połączenie pasji i pracy w jednym. Sukcesy moich podopiecznych są dla mnie największym sukcesem.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Trening interwałowy zamiast aerobów.


  Motto życiowe:

  "Każdy dzień jest dobry, aby zacząć"


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Druga rodzina.


  Prywatnie:

  Tata małej Zuzi, mąż ukochanej żony.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę i odżywkę białkową.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Koktajl z mleka kokosowego i odżywki białkowej.


  W przyszłości chciałbym:

  Dalej poszerzać swoją wiedzę pod kątem treningu funkcjonalnego i przygotowania motorycznego, łącząc to z dietetyką sportową i kliniczną.