Arek

Trener personalny

Prowadzi treningi w w McFit Nowy Świat Fabryka Formy Rondo ONZ

DOŚWIADCZENIE

Aktywny sportowiec od prawie 10 lat. Zawodnik Rugby między innymi uczestnik Mistrzostw Europy u-19 w Rugby w 2014. Jako trener pracuję od kilku lat i prowadziłem w swojej karierze zupełnych nowicjuszy w świecie sportu jak i sportowców pół zawodowych.

SPECJALIZACJA

 • Przygotowanie motoryczne
 • Trening siłowy
 • Trening poprawiający sylwetkę oraz sprawność ogólną
 • SZKOLENIA

 • Dietetyka na Wyższej Szkole Rehabilitacji
 • Licencjonowany trener personalny
 • Ukończone szkolenie z dietetyki oraz suplementacji
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Trenuję od 10 lat Rugby - jeden z najbardziej wszechstronnych sportów drużynowych. Z biegiem czasu siłownia i przygotowanie fizyczne stały się moja druga pasją.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Siłownia to dla Rugbysty to drugi dom. Na początku trenowałem tylko i wyłącznie pod okiem trenerów, później głód wiedzy i ciekawość ludzkiego ciała oraz jego siły były na tyle duże, że postanowiłem uczyć się - na początku moimi mentorami byli trenerzy przygotowania fizycznego i motorycznego. Później zainteresowałem się także dietetyką. Zrobiłem papiery trenerskie i od pierwszego treningu personalnego wiedziałem, że to nie tylko idealna praca dla manie, ale również powołanie.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  wzajemny szacunek i dążenie do celu


  Mój największy sukces:

  Każda osoba, którą przekonam do sportowego trybu życia i walki o swoje marzenia, to dla mnie największy sukces.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Zwiększ białko w diecie, przez co będziesz czuł się bardziej syty.


  Motto życiowe:

  Prawdziwy mężczyzna nigdy się nie poddaje


  Moi podopieczni to dla mnie...


  Prywatnie:

  Wielki fan sportów drużynowych i ciężarowych. Pasjonat dobrej kuchni, wielki wróg suchego i nudnego jedzenia.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Wziąłem w przysiadzie tyle ile sobie postanowiłem w tym miesiącu oraz nauczyłem Przysiadu bliską mi osobę


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznicę i warzywa


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Jogurt białkowy, ulubione warzywko i owoc


  W przyszłości chciałbym:

  Być dumnym z siebie i swoich podopiecznych trenerem, który nigdy nie przestał rozwijać swoich talentów oraz swojej wiedzy