Olek

Trener personalny

Prowadzi treningi w Fabryka Formy Rondo ONZ

DOŚWIADCZENIE

W przeszłości trenowałem piłkę nożną i judo, a obecnie od 5 lat skupiam się na treningu siłowym i funkcjonalnym. Oprócz sportu rozwijam swoją pasję z zakresu dietetyki i żywienia. Jestem certyfikowanym trener personalnym i doradcą żywieniowym. Cały czas staram rozwijać się zawodowo i pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

SPECJALIZACJA

 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Budowa masy mięśniowej
 • Układanie planów żywieniowych w zależności od potrzeb
 • Zmienianie nawyków żywieniowych
 • SZKOLENIA

 • Instruktor kulturystyki i sportów siłowych World Sport Academy (psychologia pracy z klientem, układanie i prowadzenie treningów siłowych, kontuzje w sporcie i elementy rehabilitacji, metodyka w sporcie, podstawy treningu z kettlebells oraz treningu funkcjonalnego)
 • Profesjonalny doradca suplementacji Trec Nutrition (układanie planów żywieniowych i suplementacji pod różne dyscypliny sportowe)
 • Nutrition and Physical Activity for Health - University of Pittsburgh (online)
 • Child Nutrition and Cooking – University of Stanford (online)
 • Cykl warsztatów “Personal Trainer” podczas targów FIWE 2018
 • Kurs pierwszej pomocy organizowany przez PCK
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  W wieku szkolnym trenowałem piłkę nożną i judo. Na siłownię zacząłem chodzić pierwszy raz, gdy miałem 18 lat. Jednak były to wtedy tylko kilkumiesięczne okresy. Natomiast od 5 lat wykonuję trening siłowy regularnie. Lubię również wplatać w swój trening różne inne aktywności fizyczne i sporty.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Kiedy zacząłem 5 lat temu chodzić na siłownię regularnie, postanowiłem pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie, tak aby z czasem uzyskiwać lepsze rezultaty. Pochłonęło mnie czytanie artykułów w profesjonalnych magazynach oraz materiały związane z tym tematem na YouTube. Z czasem zapragnęłam jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę i ze swojego hobby zrobić zajęcie, które pozwoliło by mi pomagać innym, dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, a przy okazji uzyskać dochód. Stąd moja decyzja o ukończeniu profesjonalnego kursu instruktora.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Możliwość pomocy i podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.


  Mój największy sukces:

  Umiejętne połączenie życia rodzinnego, pasji i pracy zawodowej.


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Pij dużo wody zamiast soków czy napojów gazowanych.


  Motto życiowe:

  “Your life only gets better when you get better” - Brian Tracy


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Kolejne wyzwanie i duża dawka motywacji do pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.


  Prywatnie:

  Ojciec dwójki dzieci, przykładny mąż i głowa rodziny. Uwielbiam gotować i aktywnie spędzać wolny czas.


  W tym miesiącu osiągnąłem:

  Jestem dumny ze swoich podopiecznych, którzy robią ciągłe postepy i starają się zmieniać swoje życie na lepsze.


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Jajecznice ze szczypiorkiem i pomidorami.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  Kanapka z chleba żytniego z masłem orzechowym.


  W przyszłości chciałbym:

  Wciąż się rozwijać i ukończyć studia na kierunku dietetyka.