Agnieszka

Trener Personalny

Prowadzi treningi w Calypso Wilanów

DOŚWIADCZENIE

Absolwentka Warszawskiego AWF na kierunku fizjoterapia. Dyplomowana instruktorka siłowni oraz trenerka personalna. Pracuje z ludźmi od 4 lat. Ze sportem związana całe życie, trenowała pływanie, lekkoatletykę, Crossfit, Muay Thai.

SPECJALIZACJA

 • Fizjoterapia, trening po kontuzjach, korekcja postawy ciała
 • Dieta i trening w chorobach autoimmunologicznych oraz w zaburzeniach hormonalnych
 • Poprawa dynamiki i wydolności, rekompozycja składu ciała
 • SZKOLENIA

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie - Fizjoterapia
 • Wiele twarzy zaburzeń pracy tarczycy/ moduł I, II - Athlete Performance
 • Trec Functional Fitness - Biodra/ Kolana/ Staw skokowy - Functional Body Academy
 • Dietetyka i suplementacja, poziom III, II, I - Jakub Mauricz
 • Żywienie w chorobach tarczycy - mgr Hanna Stolińska-Fiedorowicz
 • Mikroflora jelitowa i nietolerancje pokarmowe, poziom I - Mauricz.com
 • Kolano i bark w treningu oraz terapii -Training show room academy
 • Training show room academy
 • Praktyki zawodowe - CRS - Centrum Rehabilitacji Sportowej
 • Mobilność i stabilność w kontekście przygotowania sportowca i prewencji urazów - Training show room academy
 • Kurs trenera personalnego - Akademia Instruktorów Sportu S4
 • Budowa Jednostki Treningowej - Train Movement
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Odkąd nauczyłam się chodzić :). Przez 8 lat trenowałam pływanie, później lekkoatletykę - przede wszystkim biegi krótkodystansowe. 5 lat temu poznałam siłownię. W międzyczasie zainteresowałam się Crossfitem i Muay Thai.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Gdy kończyłam liceum, myślałam nad dalszym rozwojem. Wiedziałam, że zanim skończę studia, minie trochę czasu, a chciałam jak najszybciej wykonywać zawód zgodny z moimi zainteresowaniami. Postawiłam sobie cel, że jak tylko napiszę maturę, zrobię kurs trenera personalnego. Po kursie zaproponowano mi pracę na siłowni i tak zostałam trenerem.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  Naukę. Każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Z każdym nowym podopiecznym jestem bogatsza o doświadczenie, a to mnie uskrzydla i aktywizuje do pracy.


  Mój największy sukces:


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Jeżeli brakuje Ci motywacji do treningu, źle się czujesz i podupada Ci wiara we własne możliwości, wystarczy wyjść na spacer, wyciszyć się i wrócić do domu z nową energią.


  Motto życiowe:

  Umiesz liczyć? Licz na siebie.


  Moi podopieczni to dla mnie...

  Skarbnica wiedzy. Mobilizują mnie do poszerzania wiedzy. Uczą cierpliwości oraz empatii. Dzięki nim staje się pewniejsza siebie.


  Prywatnie:

  Interesuje mnie wszelako pojęta psychologia, między innymi relacje damsko-męskie oraz rozwój człowieka.


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  Po treningu - rano - bezglutenowe naleśniki ze świeżymi owocami lub bez treningu - kawałek mięsa z kiszonkami.


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:


  W przyszłości chciałbym:

  Z autopsji wiem, jak problemy hormonalne wpływają na samopoczucie oraz wygląd i jak żmudny proces musi przebiec, aby unormować stan zdrowia. Wciąż poszerzam wiedzę z zakresu endokrynologii i immunologii, bo w przyszłości chcę zostać w tej dziedzinie ekspertem.