Adrian

Trener personalny

Prowadzi treningi w McFit Nowy Świat McFit Wołoska

DOŚWIADCZENIE

Ukończył AWF na kierunku Sport, aktualnie studiuje fizjoterapię. Z siłownią związany od 6 lat, jako trener pracuje ponad 2 lata. W treningu nastawia się na stały postęp siłowy. Dzięki temu przeprowadził kilkanaście skutecznych metamorfoz.

SPECJALIZACJA

 • Trening siłowy
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Poprawa mobilności
 • Trening wytrzymałościowy w sportach walki
 • Trening w języku angielskim
 • SZKOLENIA

 • AWF Warszawa, kierunek Sport
 • AWF specjalizacja trenerska: trener kulturystyki
 • Specjalista ds.żywienia
 • Studia na kierunku Fizjoterapia - aktualnie
 • UMÓW SIĘ ZE MNĄ  Administratorem Twoich danych osobowych jest FitAdept sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40 lok. 13, 02-541 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000622972, NIP 5223065447, REGON 364725646, kapitał zakładowy w wysokości 53.500,00 zł. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z funkcjonalności Serwisu oraz do rozliczeń za zakupione usługi. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych, którego przykłady opisujemy w Regulaminie serwisu. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że masz prawo cofnąć zgodę na wysyłkę informacji handlowych drogą elektroniczną lub na przekazywanie treści marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności na podany przez Ciebie mnie numer telefonu w dowolnym momencie oraz żądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo skargi do organu nadzorczego. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie serwisu w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

  KILKA PYTAŃ DO TRENERA...

  Od kiedy trenujesz?

  Odkąd mam 15 lat. Wtedy właśnie pierwszy raz zobaczyłem na żywo najlepszych tancerzy breakdance. Na siłowni z kolei pierwsze kroki stawiałem mając 18 lat.


  Jak zostałeś/aś trenerem?

  Było to moim celem już w liceum, dlatego wybrałem AWF - ukończyłem specjalizację instruktorską a następnie trenerską z kulturystyki.


  W pracy z ludźmi najbardziej cenię...

  przepływ informacji i pozytywne nastawienie


  Mój największy sukces:

  Moją własna przemiana - przybranie 30 kg :)


  Trik, który polecam podopiecznym:

  Skupcie się nie na osiągnięciu celu, a na drodze do niego.


  Motto życiowe:

  Szczęście sprzyja odważnym


  Moi podopieczni to dla mnie...

  motywacja do pracy oraz dalszego poszerzania wiedzy.


  Prywatnie:

  zawsze optymistyczny


  W tym miesiącu osiągnąłem:


  Na śniadanie jem zazwyczaj:

  jajecznicę z 5 jaj


  Szybki przepis na zdrową przekąskę:

  odżywka białkowa z płatkami jaglanymi oraz owocami


  W przyszłości chciałbym:

  dalej rozwijać się jako trener oraz fizjoterapeuta