FitAdept Challenge

MNIEJ O 12 LAT PRZED 40-TKĄ – Podsumowanie Konrada o FitAdept Challenge

_MG_6692

„Ja czuję się rewelacyjnie, a największym komplementem dla mnie jest to, że moi najbliżsi widzą, jak się zmieniłem, widzą efekty tej pracy.” – Konrad podsumowuje 3 miesięczną współpracę z FitAdept.

3 miesiące temu spotkaliśmy się z Konradem na początkowych nagraniach do FitAdept Challenge. Zaczynaliśmy w styczniu, okresie dość ciężkim do zmotywowania się do chodzenia na siłownię. Damian, nasz trener, we wstępnej rozmowie z Konradem ustalił, jaki jest jego poziom zaawansowania treningowego, przeprowadził wywiad medyczny (m.in. przebyte kontuzje czy alergie), a nasza pani dietetyk, Martyna, dowiedziała się w rozmowie, jak do tej pory wyglądały posiłki. Konrad sam ćwiczył, ale jego dieta, krótko mówiąc, nie była najlepsza.

Zrobiliśmy także pomiary obwodów ciała oraz ustaliliśmy wagę – najważniejszy punkt odniesienia – a następnie Damian przeprowadził trening wprowadzający, określający w jakiej formie ogólnej jest organizm Konrada. Nad całym procesem czuwał Mentor Trener Piotr.

Jako że Konrad niedługo kończy 40-tkę oraz bierze ślub – FitAdept Challenge wpasowało się idealnie w zrealizowanie jego celów, to jest uzyskanie dobrej formy fizycznej oraz poprawy kondycji i samopoczucia.

W ciągu tych trzech miesięcy zaangażowanie Konrada było stuprocentowe, ponieważ nie ominął ani jednego treningu, a jego posiłki były coraz lepsze pod kątem odżywczym. Co 1-2 tygodnie Damian dokonywał pomiarów obwodów oraz wagi, by mieć możliwość stałego kontrolowania, czy proces idzie w dobrym kierunku. Na wspólnym czacie na Facebooku Konrad konsultował się na bieżąco z trenerem oraz dietetyczką, wysyłając zdjęcia swoich posiłków, a także menu z restauracji.

Zaowocowało to uzyskaniem świetnych wyników – spadek wagi o 7,5 kg, znaczne spadki w obwodach oraz – 12 lat wieku metabolicznego (orientacyjny pomiar wieku metabolicznego wykonany na urządzeniu Tanita).

 

_MG_5559s

_MG_5562

_MG_6676

 

Posłuchaj, jak Konrad podsumowuje 3 miesięczną współpracę w FitAdept Challenge.

Ty też możesz przejść swój Challenge – 3 miesiące opieki trenerskiej oraz dietetycznej. Możesz łatwo zarezerwować trening tutaj.

Zdjęcia wykonane w Calypso Warsaw Spire

Udostępnij:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane, oznaczone są *